Mobil.cz má nový balíček Mega Data

Reklama

Virtuální operátor Mobil.cz uvedl nový datový balíček. Tentokrát obsahuje 700 MB na 30 dní, takže se ze současné nabídky trochu vymyká.

Podobně jako ostatní operátoři, i Mobil.cz na začátku prázdnin provedl jisté změny v datových přenosech. Zákazníky naštval hlavně tím, že nově po uplynutí třicetidenní lhůty od dobití kreditu data nezpomaluje, ale zastavuje. Aby si je trochu udobřil, začal zvětšovat datové balíčky a na konci července dokonce uvedl nový. Jak tedy vypadá datová nabídka?

Základní data – za každé dobití částkou aspoň 200 Kč získáte 200 MB na 30 dní zdarma. Na této nabídce se nic nezměnilo, jen nově přestanou data fungovat po uplynutí dané lhůty.

Mega Data – nový balíček  je k dispozici od konce července. Stojí 130 Kč na 30 dní a obsahuje 700 MB dat, čímž snad vyhoví zákazníkům, kteří dříve využívali balíček „Rychlý Giga“.

Extra Data – nejnižší balíček v nabídce Mobil.cz, za 60 Kč na 10 dní nabídne 300 MB dat. Nevýhodou je právě krátká časová platnost, pokud máte malé datové nároky, takže vám 300 MB stačí, asi je nestihnete za tuto dobu vyčerpat.

Rychlý Giga – navzdory názvu obsahuje balíček hned dva gigabajty dat, a to na dobu 30 dní. Za to si operátor strhne z kreditu 300 Kč. Dříve skutečně „Rychlý Giga“ obsahoval 1GB FUP, po úpravách se ale objem zdvojnásobil a prázdné místo musel proto zaplnit balíček Mega Data.

 

Reklama