Mobil.cz nabízí neomezené volání, zatím jen do vlastní sítě

Reklama

Virtuální operátor Mobil.cz, který nabízí své služby prostřednictvím sítě T-Mobile, nabízí balíček pro bezplatné volání a zprávy do vlastní sítě (tedy do sítě Mobil.cz, nikoli do sítě T-Mobile). Měsíčně vás vyjde na 149 Kč a platí po dobu třiceti kalendářních dní.

Balíček se jmenuje Pokecám v Mobilu a aktivujete ho snadno v internetové samoobsluze (samoobsluha.mobil.cz). Jakmile ho jednou objednáte, bude se vám automaticky obnovovat vždy, když bude váš kredit vyšší než 149 Kč. Pokud už vám přestane vyhovovat, musíte ho explicitně zrušit.

Součástí balíčku je neomezené volání a SMS na všechna čísla provozovaná v síti Mobil.cz. Balíček se tak nejvíc vyplatí např. rodinám či menším skupinám zákazníků, kteří si mohou za tuto cenu volat zdarma. Operátor dále upozorňuje na možnost kombinace s datovým balíčkem, který Mobil.cz přiděluje zdarma v případě dobití částkou alespoň 200 Kč. Za tuto cenu tak získáte 200 MB dat, volné volání a zprávy do vlastní sítě a ještě vám zbude 51 Kč na ostatní útratu.

Reklama