Mobil.cz přináší balíček Datuji v unii

Reklama

Virtuální operátor Mobil.cz přichází s novým balíčkem, který tentokrát umožní využívání datových přenosů v zemích Evropské unie. Standardní cena 14 Kč za 1 MB dat zůstává zachována, za pomoci balíčku Datuji v unii se ale dostanete až na 3,70 Kč/MB.

Balíček Datuji v unii lze objednat v internetové samoobsluze nebo prostřednictvím zpoplatněné infolinky 3333. Zaplatíte za něj 185 Kč a během následujících 30 dní budete moci v zemích Evropské unie (připomínáme, že od 1. července mezi ně patří i Chorvatsko) využít 50 MB dat. Po vyčerpání balíčku se začne uplatňovat standardní sazba 14 Kč/MB, která platí v rámci eurotarifu.

Při této příležitosti si dovolím zopakovat klasické upozornění, které přidávám ke všem podobným balíčkům. V úvodu uvedená cena 3,70 Kč/MB platí v případě, že vyčerpáte veškeré přidělené jednotky. Pokud čirou náhodou objednáte balíček Datuji v unii a nakonec budete třeba jen stahovat e-maily, takže vám 48 MB „zbude“, zaplatíte za využité dva megabajty astronomickou částku 92,50 Kč/MB.

Reklama