Mobil od ČEZ brojí proti neomezeným tarifům

Reklama

Virtuální operátor Mobil od ČEZ si nechal zpracovat průzkum, z něhož jasně vyplynulo, že většina lidí neomezený tarif vůbec nepotřebuje. Propaguje proto svůj systém snadno kombinovatelných balíčků.

Pamatujete si ještě na situaci před pár lety, kdy pár aktivistů brojilo proti drahotě českých mobilních operátorů a požadovalo, aby zavedli neomezené tarify? Operátoři aspoň symbolicky zlevnili a neomezené tarify nabídli, ukazuje se ale, že pochopitelně nejsou pro každého.

Mobil od ČEZ si u agentury Gfk nechal zpracovat výzkum, z něhož vyplynulo, že 70 % lidí neprovolá více než 200 minut měsíčně. Výzkum také ukazuje, že u 8 z 10 lidí se vejde měsíční útrata do 500 Kč. Nejčastěji lidé měsíčně utrácejí částku v rozmezí 250 až 500 Kč. Polovina času strávená na mobilním internetu nečerpá limit FUP, nýbrž využívá síť Wi-Fi.

Právě pro tuto většinu má Mobil od ČEZ svoje balíčky. Sami si můžete složit tarif, který vám vyhovuje nejvíce a pravidelně ho měnit. Tedy za předpokladu, že máte čas a chuť se tím pravidelně zabývat, což většina lidí nemá.

K dispozici jsou čtyři balíčky na volání – 50 min za 100 Kč, 100 min za 200 Kč, 200 min za 300 Kč a neomezené volání za 550 Kč. K tomu můžete přidat jeden ze tří SMS balíčků – 50 SMS za 50 Kč, 100 SMS za 90 Kč a 200 SMS za 150 Kč. Do třetice tu jsou datové balíčky s nabídkou 100 MB za 100 Kč, 300 MB za 84 Kč v akci a 1 GB za 144 Kč v akci. V každé ze tří kategorií také nemusíte volit balíček žádný.

Mobil od ČEZ přidal do tiskové zprávy tabulku typických uživatelů a pohled na to, jaké tarify mohou využívat u konkurence, a jaké u Mobilu od ČEZ. Taková srovnání obvykle bereme s rezervou, mohou vás ale aspoň inspirovat, jakým způsobem si balíčky poskládat.

Mobil_od_CEZ_balicky

Reklama