Mobil od ČEZ přichází s jarní nabídkou

Reklama

Virtuální operátor Mobil od ČEZ zveřejnil svou jarní nabídku balíčků pro volání, balíčků pro data, a jejich vzájemných kombinací. Silně se přitom vymezuje vůči ostatním operátorům.

Mobil od ČEZ představil jarní nabídku, která platí jak pro nové zákazníky, tak pro ty stávající, kteří si nabídku sami aktivují. Vybrat si můžete mezi čtyřmi hlasovými balíčky (50, 100 a 200 minut, neomezené volání) a třemi balíčky datovými (100 MB, 300 MB a 1 GB). Podle toho, jaké dva balíčky si nakombinujete, získáte od operátora příslušnou cenu.

MobilodCEZ_jarninabidka_2

Noví zákazníci, kteří si objednají hlasové služby na internetových stránkách ČEZ, v mobilní aplikaci ČEZ ON-LINE nebo v prodejnách ČEZ POINT získají speciální slevu, která se pohybuje mezi 10 a 20 %. Sleva je platná prvních šest měsíců.

MobilodCEZ_jarninabidka_3

A pro srovnání tabulka, kterou se Mobil od ČEZ vymezuje v tiskové zprávě vůči ostatním operátorům. Mobil od ČEZ k tomu dodává: „Sedmdesát procent lidí totiž neprovolá měsíčně víc než 200 minut. Neomezené tarify tradičních operátorů sice pro některé zákazníky přinesly výrazné slevy, pro řadu lidí jsou ale ve skutečnosti stále drahé.“

MobilodCEZ_jarninabidka_1

Reklama