Mobil od ČEZ slaví 3 měsíce a 35 tisíc zákazníků

Reklama

Před třemi měsíci vstoupil na český trh Mobil od ČEZ. Jako jeden z mála virtuálních operátorů se při této příležitosti pochlubil počtem zákazníků. A nedaří se mu nijak špatně, aby taky ne, když má vybudovanou síť prodejen a silný zákaznický kmen.

Virtuál, který již nabízí nějaké jiné služby, má před ostatními náskok. Má totiž nějaké zákazníky, s nimiž udržuje delší dobu vztah. Zákazníci mu do jisté míry důvěřují, nebo alespoň vědí, na čem s ním jsou. Navíc je dokáže snadno oslovit cíleným dopisem a ušetřit jim starosti sdruženou fakturou a jednou platbou. To je případ třeba brněnského Netboxu nebo právě ČEZu.

Mobil od ČEZ vstoupil na trh před třemi měsíci. Za tu dobu se mu podařilo získat 35 tisíc zákazníků. Nejvyužívanější službou je základní tarif Platím, jak volám. Zákazníci si ho zpravidla po vyzkoušení rozšiřují o další balíčky volání či dat. Typický zákazník utratí měsíčně za služby Mobilu od ČEZ 200-300 Kč.

ČEZ Mobil od ČEZ

Tarif v prodeji ano
Typ tarifu Tarif s měsíčním paušálem
Úvazek, výše paušálu 0 měsíců, 0 Kč
Volné jednotky
Volání do vlastní sítě (špička/mimo špičku) 2,20 Kč/min / 2,20 Kč/min
Volání do pevné sítě (špička/mimo špičku) 2,20 Kč/min / 2,20 Kč/min
Volání do cizí sítě (špička/mimo špičku) 2,20 Kč/min / 2,20 Kč/min
SMS, MMS 1,20 Kč, Kč
Doplňující informace 20 Kč za 50 MB dat
Balíčky: Volám občas (100 minut za 200 Kč), Volám rád (200 minut za 340 Kč), Často online (300 MB za 200 Kč). Žiju online (1 GB za 300 Kč). U všech balíčků volání v rámci sítě ČEZ zdarma
Pro zákazníky ČEZ zdarma SMS v síti ČEZ

Více než polovina zákazníků si k Mobilu od ČEZ přenáší své telefonní číslo od některého z velkých síťových operátorů, od virtuálů zatím mnoho zákazníků nepřichází. Nejvíce zákazníků pochází z regionů na distribučním území Skupiny ČEZ. Významný počet zákazníků má Mobil od ČEZ také v Praze. Zákazníci pro sjednání služeb Mobilu od ČEZ nejčastěji využívají call centrum a Zákaznická centra Skupiny ČEZ. Pro letošní rok Skupina ČEZ plánuje získat přes 100 000 zákazníků služby Mobil od ČEZ.

Reklama