Mobil + televize = Kazam TV 4.5 [preview]

Reklama

Pokud rádi sledujete televizi a nechcete na to plýtvat datovými přenosy, pořiďte si Kazam TV 4.5. Jedná se o přístroj kombinující průměrný smartphone s Androidem a DVB-T digitální televizor. Navíc je osvobozen od poplatků.

Nejprve se podívejme na parametry Kazamu jako mobilního telefonu. Jedná se o přístroj s rozměry 133 × 64 × 9 mm a hmotností 97 g. Displej má úhlopříčku 4,5″ a rozlišení 854 × 480 bodů. O chod se stará čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz a 512MB operační paměť RAM.

Kazam_TV_45_3 Kazam_TV_45_1

 

Svá data uložíte do 4GB uživatelské paměti nebo na paměťovou kartu. Kazam zvládne pracovat se dvěma SIM kartami současně, podporuje kromě 3G také bezdrátové sítě Wi-Fi. Je vybaven 5Mpx fotoaparátem s autofokusem a diodovým bleskem.

Kazam_TV_45_2

Jeho nedílnou součástí je televizní přijímač DVB-T, který dokáže přijímat digitální vysílání v HD kvalitě. Navíc podporuje elektronického programového průvodce (EPG) s možností nahrávání vybraných pořadů na microSD kartu. Na jedno nabití zvládne přijímat televizní pořady až tři hodiny.

Kazam_TV_45_4

Jelikož se jedná v podstatě o televizní přijímač, měli byste za něj teoreticky platit koncesionářské poplatky. Podle příslušného zákona jsou ale televize v mobilu od této povinnosti osvobozeny (konkrétní formulace zní: „rozhlasové nebo televizní přijímače, které jsou neoddělitelnou součástí koncových mobilních telekomunikačních zařízení.“)

KAZAM DVBT 4.5 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama