Mobile Strike: když záleží na taktice [hra]

Reklama

Válečná strategie pro letní relax třeba u vody? Proč ne! Postavte si soběstačnou základnu, vycvičte a postavte bojové jednotky, přidejte se do aliance a ovládněte zdroje surovin!

MobileStrike_11MobileStrike_2MobileStrike_13

Mobile Strike představuje celosvětově populární hru, v níž si vyzkoušíte vaše strategické myšlení a rozvahu. Každý hráč totiž začíná od nuly, musí si postavit všechny součásti základny, těžit potřebné zdroje pro stavbu, trénování a obživu bojových jednotek . Díky českému průvodci snadno pochopíte, o co jde a co je potřeba stavět, abyste mohli stavět zase něco jiného.

MobileStrike_8MobileStrike_7MobileStrike_6

Výstavba nějaký čas zabere, občas dostanete časový bonus a dostavbu zdarma, stačí si toho všimnout. Postupně dostanete dovednostní body, vylepšíte vaše charakteristiky a budete plnit úkoly dané ve hře. Musíte třeba vycvičit 10 vojáků, postavit určitou budovu, získat nějaké ocenění apod.

MobileStrike_15MobileStrike_10MobileStrike_9

Vstupem do některé aliance můžete využít pomoci se stavěním budov od jiných spoluhráčů, ti vám pomohou zkrátit čas výstavby. Hra obsahuje různé výzvy k mikroplatbám od desetikorun po tisícovky. LZe si koupit takřka cokoliv, ať už jde o kredity, čas výstavby, bonusových výhod apod. Záleží, kolik toho chcete utratit. Hrát se dá samozřejmě i bez utrácení, tedy alespoň prvních několik hodin určitě.

MobileStrike_6MobileStrike_4MobileStrike_3

Když se podíváte po mapě, zjistíte, že kolem vás jsou nastavěny další základny a hlavně objevíte obsazené i neobsazené zdroje důležitých surovin (kámen, potraviny). Můžete si zdroje převzít pod svoji ochranu nebo si tam alespoň s výsadkem zajet pro cenný materiál. Bojové výsadky můžete použít k zaútočení nebo průzkumu jiný základen, počítejte ale s možným tuhým odporem a eriskujete ztrátu těchto jednotek. Účelem hry je se rozrůstat a získávat větší vliv nad územím a zdroji, to vše s využitím členů aliance. Jak si troufáte?

  • Systémy: Android, iOS
  • Cena: zdarma (možné transakce ve hře)
  • Ke stažení: Android, iOS

Reklama