Mobile Tail: nechte mobilu narůst ocásek (příslušenství)

Reklama

Tohle příslušenství dokáže svým vzhledem dokonale maskovat účel použití. Nebo vás snad hned napadlo, že máte tu čest s originálním pružným stojánkem pro většinu mobilních telefonů? A jakou barvu si vyberete vy?

Mobile Tail k nám přišel z korejského designového studia STUDIO O_O FACTORY a za svůj vzhled dostal cenu Red Dot Award. Pouze 12 cm dlouhý ocásek se zrodil z pružného silikonu a to hned ve čtyřech barvách – zelené, černé, bílé a růžové. Zelená a růžová vypadají hodně nápaditě. Ocásek se postupně zužuje, opačný konec dostal přísavku s průměrem 30 mm. Ta ocásek udrží velmi dobře na hladkých površích, s těmi zdrsněnými už má problém.

Mobile Tail má primárně sloužit jako efektní opěrka pro obsluhu telefonu, sledování videí a jiným činnostem. Tvůrci jej zacílili na majitele iPhonů, ty totiž mají potřebné hladké konstrukce, na nichž Mobile Tail drží výtečně. Pro větší stabilitu stojánku se dá jeho tenčí konec vsunout do 3,5mm jacku, navíc to vypadá vskutku efektně. Z testů Mobile Tail vyplynulo, že nejlépe slouží v horizontální poloze, v té vertikální se mobil překlápí. Stojánky jsou takřka nezničitelné, snesou natahování a ohýbání, přísavku není nutné příliš čistit, drží i tak. Stojánky se prodávají za 190 Kč a koupíte jej u MaxiDesign.

Reklama