Mobily Lenovo oficiálně v Česku

Reklama

Na českém trhu se objevila nová značka mobilních telefonů. Jedná se o firmu Lenovo (před lety známou jako IBM), která u nás již delší dobu prodává například notebooky, stolní počítače nebo tablety. Pro začátek se v obchodech objeví čtyři mobilní telefony.

Lenovo je čínská firma, která před lety koupila divizi stolních počítačů a notebooků americké IBM. Ty pak pod značkou Lenovo distribuuje po celém světě. Později pak své portfolio rozšířila o chytré mobilní telefony, tablety a phablety. Distributorem chytrých telefonů Lenovo v České republice je společnost SWS, dostupné budou i u společnosti AT Computers.

Lenovo S850

Lenovo_S850

Prvním modelem je lehký a výkonný telefon Lenovo S8500. Vyznačuje se čtyřjádrovým procesorem a operačním systémem Android 4.4 Kit Kat. Celoskleněný povrch doplněný štíhlým 8,2mm profilem se pyšní 5″ HD displejem se širokými pozorovacími úhly. Vybaven je předním fotoaparátem s rozlišením 5 Mpx, zadní se pak může pochlubit rozlišením 13 Mpx. K dispozici bude během září v růžové, bílé a tmavě modré barvě za cenu 6 499 Kč .

Lenovo S860

Lenovo_S860

Na výkon je zaměřený model Lenovo S860 se čtyřjádrovým procesorem taktovaným na 1,3 GHz a operační pamětí 2 GB. Opět v něm najdete operační systém Android, který vydrží až tři dny na jedno nabití. Doba hovoru přitom může trvat až 43 hodinVelký 5,3″ vícedotykový HD displej je zasazen v plášti z broušeného kovu titanové barvy. Kovový rám navíc chrání telefon před poškozením při případných nárazech. Cena se bude pohybovat okolo 6 999 Kč.

Lenovo Vibe Z2 Pro

Lenovo_Vibe_Z2_Pro

Pro příznivce větších telefonů je tady Lenovo Vibe Z2 Pro. Může nabídnout šestipalcový displej a 3 GB operační paměti. Přední fotoaparát snímá v rozlišení 5 Mpx, zadní se pochlubí rozlišením 16 Mpx, optickou stabilizací obrazu, senzorem se zvýšenou světelnou citlivostí a profesionálním fotografickým režimem. Špičkové fotografie tak lze pořídit za každé situace. Chytrý telefon Lenovo Vibe Z2 Pro vyniká také svým elegantním designem a 7,7mm kovovým provedením s broušeným povrchem a jednolitou konstrukcí. Cena bude v tomto případě atakovat osmnáctitisícovou hranici, přístroj bude k dispozici od října.

Lenovo A536

Lenovo_A536

Čtvrtý mobil je určen příznivcům více operátorů, prodává se totiž ve variantě dualSIM. Vybaven je čtyřjádrovým procesorem MT 6582m s 1,3GHz taktem a operačním systémem Android 4.4 Kit Kat. Samozřejmostí je přední a zadní fotoaparát, podpora dvou SIM karet. Internetové připojení zajistí technologie HSPA+. Lenovo A536 bude dostupný v černém a bílém barevném provedení za cenu 3 999 Kč.

 

Reklama