Mobinfo.cz spouští Katalog mobilů

Reklama

Od dnešního dne můžete na našem webu využívat novou skvělou službu, katalog mobilních telefonů. Jeho prostřednictvím můžete vyhledávat mobily podle parametrů nebo si srovnávat jejich vlastnosti.Katalog mobilů najdete na snadno zapamatovatelné adese www.mobinfo.cz/katalog-mobilu. Odkaz na něj je také umístěn v hlavní nabídce stránky (lišta pod logem).

Hned na úvodní stránce najdete vše potřebné. V první nabídce můžete vybírat ze všech telefonů v katalogu ten, který vás zrovna zajímá. Po kliknutí na tlačítko Vypsat detaily se zobrazí veškeré informace, které o něm v katalogu evidujeme.

Druhá nabídka umožňuje srovnat až tři telefony vedle sebe. Pokud máte zrovna zobrazeny detaily některého telefonu, je v nabídce předvybrán. Můžete to ale samozřejmě snadno změnit a vybrat si ty, které opravdu potřebujete.

Do třetice lze zadat parametry, které má váš vysněný mobil splňovat. Pokud je vám některý parametr lhostejný, prostě ho nezadávejte. Např. můžete zadat jen maximální úhlopříčku displeje, minimální nechat prázdnou, a katalog vám vyhledá telefony s displejem, jehož úhlopříčka je menší než vámi zadaná hodnota.

Katalog vypíše telefony splňující zadané parametry a navíc zopakuje vyhledávací formulář s předvyplněnými hodnotami, takže je můžete postupně doplňovat, měnit a upravovat.

V Katalogu je aktuálně něco přes 80 telefonů, které byly v květnu (kdy jsme Katalog začali připravovat) v prodeji. Další samozřejmě budou přibývat, doufáme, že rychlým tempem.

Reklama