Modré Brno: schopný průvodce po štatlu [aplikace]

Reklama

Praktická aplikace nabízí neuvěřitelné množství praktických informací, které ocení obyvatelé a návštěvníci Brna. Kromě dopravního spojení pomůže v nouzi, zabaví o víkendu a poradí s úřady. 

modrebrno_1modrebrno_2modrebrno_3

 

Modré Brno je aplikace vzniklá na objednávku ODS, ovšem kromě názvu a barvy prostředí aplikace politické spojení není propagováno. Aplikace je komplexní zásobárnou informací z mnoha oblastí života v Brně, vše je skvěle roztříděno do sekcí a menu.

modrebrno_4modrebrno_5modrebrno_6

Hlavní rozcestník ukazuje jasně – pokračovat lze na informace o dopravě, programu na volný čas, nouzová čísla na různé složky záchranného systému a pohotovostí, sekce Potřebuji pamatuje na instituce, veřejná WC, bankomaty a další důležitosti.

modrebrno_8modrebrno_7

Po další rozkliknutí se objeví obsáhlé seznamy s možností zobrazení daných bodů zájmů na mapě. Skvělou volbou je třeba sledování polohy MHD prostředků na mapě, samozřejmostí je nákup jízdenek. Podle polohy GPS se třídí napříkald nejbližší divadla, knihovny, dětská zábavní centra apod. Zkrátka studna vědomostí je v této aplikaci hodně hluboká! Velká škoda, že není k dispozici pro Windows Phone.

  • Systémy: Android, iOS
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: Android, iOS

Reklama