Moje Garáž vám pohlídá vaše auta [aplikace]

Reklama

Zapomínáte zajet na STK nebo už nevíte, kdy jste měnili olej v autě? Nejen tyhle provozní věci vám spolehlivě pohlídá aplikace od Auto Kelly pro správu vozového parku, dokumentů, oprav a dalších podrobností.

Moje Garáž je šikovná aplikace pro motoristy, kteří chtějí mít přehled nad svými auty. V aplikaci je nutné se registrovat nebo přihlásit podobně jako na webu Auto Kelly. Pak stačí uložit vaše auta do aplikace, včetně fotografie a technických podrobností. Evidovat lze téměř vše, na co si vzpomenete. Tankování, opravy, servisní intervaly, průměrné výdaje, typ pneumatik, množství oleje atd.

Možností je opravdu mnoho a vy je všechny uhlídáte s aplikací. Aplikaci chválím za přehledné prostředí, určitě se hodí propojení s eshopem s díly od Auto Kelly. Podobně jako na webu najdete příslušenství i díl na výměnu v obsáhlém katalogu. V aplikaci si rovněž lze uložit technický průkaz, pojištění auta, začíst se lze do pravidel provozu v okolních zemích a nebo prostě najít nejbližší pobočku Auto Kelly.

Reklama