MotoHeroz: nejlepší terénní závody na iOS (hra)

Reklama

Hledáte jednoduché arkádové závody, které ale současně prověří vaše schopnosti a nedají vám nic zadarmo? MotoHeroz je skvělá volba! Zaručujeme, že se budete královsky bavit.

MotoHeroz patří do skupiny závodních her, které netrvají na co největší realističnosti, ale hlavním kritériem je nabídnout maximální zábavu. A daří se jí to královsky. Na 2D tratích budete ovládat malé terénní vozidlo a překonávat s ním všemožné překážky, které na vás autoři nachystali. Tratě jsou skutečně řešené skvěle, jsou nápadité, s různými překážkami a skokánky, navíc vypadají skvěle graficky a vzhledem k jejich celkovému počtu se nijak zásadně neopakují.

Ovládání vozítka je na první pohled jednoduché. Stačí vám dvě směrové šipky a k tomu možnost náklonu auta, což budete využívat hlavně, když plachtíte vzduchem a vozítko se začne nebezpečně přetáčet.

Čekají vás závody celkem v osmi různých světech, v každém počítejte s pěti tratěmi. Pokaždé budete závodit se soupeřem, který dojíždí na předem daný čas. Když ho překonáte, získáte kromě bodů ještě hvězdičky, které vám umožní přístup do dalších světů. Nějaké přeskakování neoblíbených tratí tedy nehrozí, musíte poctivě projít všechny.

Získat první hvězdičku většinou není nijak obtížné, ale už na tu druhou se dost nadřete, soupeř totiž přestane dělat naivní chyby a jen tak snadno se porazit nenechá. Projet trať na tři hvězdy pak žádá skutečného jezdeckého mistra. Navíc budete muset pořádně vylepšit své vozítko, se základním typem moc šancí nemáte.

Vylepšování probíhá za peníze, které získáváte při průjezdu tratí. Nejvíce financí ale stejně dostanete za získanou hvězdu, takže počítejte s tím, že trať budete jezdit mnohokrát dokola a stále se snažit zlepšovat. Autoři samozřejmě nabízejí i snadnější způsob získání peněz a vylepšení svého auta. Nějaké peníze si můžete přikoupit v rámci mikrotransakcí. Hra vás ale opravdu vybízí hlavně ke zlepšování, frustrace s neúspěchu se jen tak nedostaví. Královsky bavit se ale budete většinu času.

Odkaz na stažení

Cena: 0,99 dolarů

Operační systém: iOS 4.1 a vyšší

Reklama