Motorola G9 Plus a Motorola E7 Plus: výkon, výdrž a veliký displej

Reklama

Motorola hraje na city zájemců o telefony s velkými displeji, kvalitním fotoaparátem a dlouhou výdrží. Navíc přihazuje hodně zajímavé startovací ceny i barevné varianty.

Už pomalu sbíráte tipy na vánoční dárky? Tak si určitě povšimněte nabídky Motoroly, možná se bude hodit. Motorola představila dvojici novinek, které osloví obří baterií 5 000 mAh, prostornými displeji a rozhodně jim sluší jiná, než jen černá barva. Plusem je také čistý Android pro nejrychlejší odezvu a minimum balastu mezi aplikacemi.

Motorola G9 Plus

Při online představení jsme viděli naživo modrou i zlatou variantu, obě lze koupit za výhodnější cenu 5 999 Kč (např. Alza.cz). Novinka s plastovým tělem dostala velký 6,8palcový displej s fullHD+ rozlišením, Max Vision pro živé barvy a špičkový kontrast. Narušuje jej pouze průstřel selfie kamery. Pro Android poslouží 8jádrový Qualcomm, 4 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Nemusíte tak řešit microSD kartu pro ukládání dat, i když slot samozřejmě k dispozici je. Dobrou zprávou je 5 000mAh baterie pro delší výdrž, nechybí USB-C nabíjecí kontektor a pro rychlé nabíjení nabíječka Turbopower 30 Pohodlné odemykání zajistí čtečka otisků na boku v tlačítku zámku. Zajímovstí je voděodpudivý design konstrukce, na koupání mobilu to není, ale zvládne vlhkost.

Zaoblenenější tvary telefonu vzadu vzadu ladí s lesklým povrchem, dobrá má být odolnost proti mikroškrábancům. Záda narušuje přepracovaný modul fotoaparátu v kombinaci 64+16+8 Mpx , hodit se bude podpora makro fotek, i noční režim.

Motorola E7 Plus

Dostupná novinka v modré nebo oranžové barvě láká na příjemnou cenu 3 999 Kč (např. Alza.cz). Stejně jako lepší model G9 Plus má baterii s kapacitou 5 000 mAh, displej se tentokrát zastavil na 6,5 palcích a HD rozlišení. Dvojitý 48Mpx fotoaparát poslouží na kvalitní záběry, Android 10 pohání 4 GB RAM a postačí vnitřní paměť 64 GB.

Reklama