Motorola Defy: návrat poutka v odolném stylu

Reklama

Odolný telefon s 5 000mAh baterií s podporou 20W rychlonabíjení to myslí s odolností vážně. Přežije ponechání na rozpáleném slunci, polití kávou, či pád z 1,8 m na kovovou podlahu.

Mototola Defy se objeví v příštích týdnech v obchodech za doporučených 8 000 Kč v zeleném nebo černém provedení. Zajímavým doplňkem je právě poutko na šňůrku, která zabrání pádům na zem. I když zrovna tohle by mobil měl ustát díky patřičné MIL certifikaci. Odolnost proti nárazům, pádům i mrazům potvrzuje také IP68 proti vniknutí vody a prachu, s takovým telefonem se můžete vydat na expedici do hor nebo jej používat třeba v zaprášené dílně.

Motorolu lze běžně umývat mýdlem nebo dezinfekcí, 6,5palcový displej chrání proti škrábancům Gorilla Glass Victus s tloušťkou 0,7 mm. Navíc jej lze ovládat mokrými prsty. Telefon pohání Android 10 s procesorem Qualcomm, 4 GB RAM, pro data je připraveno 64 GB paměti. Maximem pro datové přenosy je LTE, nechybí podpora NFC. Potěší podpora microSD karet, tradiční 3,5mm jack, programovatelné boční tlačítko.  Fotí se 48Mpx snímačem, do party má u sebe 2 Mpx na makro a 2 Mpx na hloubku záběru.

Reklama