Motorola Moto G6 Plus: sympatická volba [preview]

Reklama

Bezmála šestipalcový displej s kvalitní hardwarovou výbavou v čele s duálním fotoaparátem. Motorola dokazuje, že telefony stále umí! Jaké jsou první dojmy z používání?

Motorola G6 Plus je velký telefon, který do kapsy jen tak neschováte. Displej s velikostí 5,9 palců sídlí v plastové konstrukci s celkovou hmotností skoro 170 g. Zaoblené tělo Motoroly se do ruky vměstná celkem příjemně, potěší čtečka otisků prstů pod displejem. Ten dává krásný obraz i na světle, což chválím. Potěší i možnost mít stále zapnuté hodiny, i když je mobil zamknutý, nepřijdete o symboly notifikací.

První reakce systému jsou velice svižné a zásluhu na tom má 4 GB RAM a rovněž 8 jader procesoru. Dobrou zprávou je baterie s kapacitou 3 200 mAh, s níž byla výdrž velice dobrá, problém nejsou dva dny v kuse bez nějakého velkého šetření. Nabíjí se přes USB-C a jde o i rychle s přibalenou nabíječkou. Na zádech nepřehlédnete vystouplý modul duálního fotoaparátu 12+5 Mpx s dobrým výkonem, jak vidíte níže vč. ukázkového 1080p videa.  U videa je možnost mít maximálních 4K při 30 záběrech za sekundu. I na fullHD je ale vidět, že automatika mobilu má nějaký problém s ostřením, obraz je nestabilní (není stabilizace) a ostření ruší. Další detaily z používání najdete v připravované recenzi.

Motorola Moto G6 Plus – fotogalerie

Motorola Moto G6 Plus – video 1080

Reklama