Motorola Moto X4: skleněná konstrukce na scéně [preview]

Reklama

Atraktivní design konstrukce Motoroly doplňuje odolnost proti vodě a prachu, nešetřilo se ani na hardwaru včetně duálního fotoaparátu. Lze si přát víc?

Motorola Moto X4 je nepochybně krásný telefon, který nabízí pohled na hodně stylovou hladkou konstrukci pokrytou sklem. Zaoblené hrany skvěle padnou do ruky, bohužel je třeba počítat s chytáním otisků všude po těle. Přední strana dostala displej 5,2 palců s fullHD rozlišením, vepředu najdete i blesk na selfíčka, naopak někdo může postrádat LED pro upozornění. Hardwarové tlačítko pod displejem skrývá čtečku prstů, pohodlně se tak mobil zamyká a odemyká, chválím.

NanoSIM se vkládá netradičně na horní straně, napravo mají hodně prostoru poněkud menší tlačítka hlasitosti a zámku. Telefon má samozřejmě USB-C na dobíjení, dole je pak i 3,5mm jack sluchátek. První dojmy z používání jsou velmi dobré, telefon je veliký rychlík, nikdy na něj není třeba čekat. Rovněž start aplikace focení je bleskový, fotí se duálním snímačem 12 Mpx s podporou 4K videa. Fotky ukazují velmi dobré podání reality, posuďte sami. Klasickou recenzi telefonu zatím připravujeme.

Motorola Moto X4

Rozměry: 149 × 73 × 8 mm, 163 g
Displej: 5.2″, 1080 × 1920 bodů, LTPS IPS barev, IPS
Procesor, systém: 8 jader, 2200 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 3000 MB, 32000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: NFC GPS 3,5mm jack
Fotoaparát: 12+8 Mpx, video: 4K autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Motorola Moto X4 v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Motorola Moto X4 – fotogalerie

Motorola Moto X4 – 1080 video

Reklama