Motorola Razr: hubená modelka nově v bílé barvě

Reklama

Znovuzrozenou legendární značku Razr v obchodech najdete na klasickém dotykovém telefonu. Výkonný přístroj s Androidem se chlubí dvoujádrovým 1,2GHz procesorem a Super AMOLED displejem, pozdvižení budí kevlarový zadní kryt.

Motorola Droid Razr se vyrábí ve variantě pro americký trh se sítěmi LTE, pro evropské volání se musí použít Motorola Razr. Americká verze dostala brand operátora Verizon a k dispozici je ve fialovém odstínu. Novější verze Droid Razr Maxx je také k nalezení u Verizonu a to v tmavém kabátě. Od Droid Razr se liší navýšením kapacity baterie a 32GB kartou v základu.

Motorola Razr má kovovou konstrukci se zadním krytem z kevlarových vláken, částečně je i voděodolný. Funkčně je shodný s Droidem, až na podporované GSM sítě. V nejtenčím místě měří 7 mm, kompletní rozměry – 131 × 69 × 7 mm a 127 g hmotnost. Přední stranu rozzáří 4,3″ displej technologie Super AMOLED s rozlišením 540 × 960 bodů, tedy jemným obrazem.

Motorola XT910 Razr lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>


Plná data jsou samozřejmostí, fotí se s 8Mpx snímačem. Chod Androidu 2.3.5 jistí dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz a 1 GB RAM. V našich obchodech je k mání v černé barvě. Aktuální tisková zpráva výrobce ukázala Motorolu Razr v bílé, tuhle však koupíte zatím jen ve Spojených Arabských Emirátech.

Reklama