Multifunkční nabíječka Leitz Complete pro celou rodinu [test]

Reklama

Leitz prodává šikovnou nabíjecí stanici, z níž může energii čerpat až 4 zařízení najednou. Současně dobijete tablet a telefony, svoje místo najde nabíječka v domácnosti, na recepci, v čekárně  u doktora a jinde.

LeitzComplete_11

Leitz Complete je designová nabíjecí stanice se 4 USB výstupy pro připojení různých mobilních zařízení. Zařízení se vyznačuje zaoblenými tvary, pogumovanými prvky proti klouzání, za zmínku stojí barevné provedení. Koupit lze testovanou bílou, v obchodě je rovněž černá varianta.

LeitzComplete_1LeitzComplete_2LeitzComplete_4LeitzComplete_3

Nabíječku stačí připojit díky adaptéru do 230V sítě. Po odklopení horní části dostanete přístup k USB slotům, tam patří přibalené kabely, nebo zapojíte vlastní. Díky jednomu výstupu 2 A můžete dobít tablet, jinak zůstávají 3 sloty USB 1 A na mobily.

LeitzComplete_5LeitzComplete_6LeitzComplete_7LeitzComplete_8

V prostoru u USB konektorů se nachází místo pro smotání nepotřebného kabelu, vyvedete tak jen kousek s koncovým konektorem. Elegantní provedení počítá s horním vývodem pro tablet, který patří do vyhrazeného prostoru v horní části a to na výšku i horizontálně. Dobíjení jednoduše funguje současně ze všech USB slotů.

LeitzComplete_10LeitzComplete_9

Nabíječku oceníte třeba doma, kde lze připojit mobily členů vaší rodiny, hodit se bude třeba na firemní recepci k nabití telefonů návštěvníků apod. To nejlepší umístění určitě najdete sami. Vyšší cena je vyvážena pohodlím při používání, perfektním designem zařízení a jistotou, že odložené telefony najdete na jednom místě.

Parametry nabíječky Leitz Complete

  • Rozměry: 240 × 80 × 217 mm
  • Hmotnost: 950 g
  • Napájení: 230 V, adaptér
  • Barvy: bílá, černá
  • Obsah balení: kabely Apple 30pin, microUSB, miniUSB
  • Možnost připojení: 3× 1 A USB, 1× 2A USB
  • Cena: asi 1 990 Kč

Reklama