Můžete na něm štípí dřívat: Samsung Galaxy Xcover 550 [preview]

Reklama

Samsung začíná v Česku prodávat odolný mobil Samsung Galaxy Xcover 550. Snese i drsnější zacházení, i když příslovečné štípání dříví si nejspíš přeci jen dovolit nemůžete.

Zdaleka ne každému vyhovuje chytrá mobil s obřím displejem, do kterého stačí lehce ťuknout, a je na maděru. Mnozí naopak upřednostňují velkou výdrž na jedno nabití, odolnost proti občasným nehodám a jednoduchost ovládání. Právě pro ně je pak vhodný Samsung Galaxy Xcover 550.

Samsung_Galaxy_Xcover_550_4Samsung_Galaxy_Xcover_550_3

Jedná se o přístroj o rozměrech 129 × 56 × 14 mm s hmotností 120 g a stupněm krytí IP67. Prach, déšť ani ponoření do vody ho tak absolutně nevyvede z míry. Celý horní okraj telefonu je vytvarován do plochého poutka, za které lze telefon připevnit například na klíčenku na krk. Okraje i zadní strana krytu jsou opatřené hlubokými drážkami pro ještě stabilnější úchop v rukavicích i s mokrýma rukama.

Samsung_Galaxy_Xcover_550_2Samsung_Galaxy_Xcover_550_1

Displej má úhlopřičku pouze 2,4″ a je nedotykový. Procesor může nabídnout dvě jádra s frekvencí 460 MHz. Vzhledem k tomu, že telefon není vybaven operačním systémem, jsou to hodnoty více než dostatečné. Fotoaparát má rozlišení 3 Mpx, paměť můžete rozšířit paměťovou kartou microSD.

Samsung_Galaxy_Xcover_550_5

Vzhledem k výbavě a velikosti displeje je 1 500mAh baterie zárukou několikadenní svobody od nabíječky. Samsung Galaxy Xcover 550 je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 2 699 Kč.

Samsung Galaxy Xcover 550 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama