MWC: HTC One M9 je další kovový elegán

Reklama

HTC opět vsází na přítomnost kovu na těle telefonu s 5palcovým displejem, přidává megapixely fotoaparátu a dokonce se chlubí 5.1 zvukem předních stereoreproduktorů. 

HTCOneM9_1HTCOneM9_8

HTC One M9 přichází ve jménu maximálního stylu, i když na první pohled není hned vidět rozdíl ve srovnání s předchozí vlajkovou lodí HTC One M8. Kombinace kovu dvou odstínů jej odlišuje výrazně, telefon vypadá hodně kvalitně a luxusně.

HTCOneM9_15HTCOneM9_10

Tělo mobilu se zaoblilo jako u předchůdce, a tak jsou záda prohnutá a boky tenčí než střed mobilu. Pod displejem tak opět sídlí senzorová tlačítka, nahoře a dole dvojice reproduktorů, nechybí čelní kamera Ultrapixel a informační dioda v mřížce. Po stranách se rozmístila tlačítka zámku, hlasitosti a nezbytné šuplíčky pro nanoSIM a microSD. Nejnovější Android 5 s nadstavbou Sense 7 požene 8jádrový Qualcomm a 3 GB RAM, pro ukládání dat je určena paměť 32 GB a microSD karta. Vzadu se udály změny, vylepšil se 20Mpx snímač s podporou 4K videa. Konstrukce mobilu jinak není rozebíratelná.

HTCOneM9_12HTCOneM9_4

HTC One M9 se objeví v těchto barevných variantách: stříbro-zlatá, tmavě kovově šedá, zlato-zlatá. Cena a dostupnost zatím nebyly oznámeny. Současně s telefonem byly ukázány kryty Dot View a doplněk sportovců – náramek HTC Grip. Ten má GPS a podporuje aplikaci iOS a Androidu, vydrží až 5 hodin a eviduje parametry majitele.

HTC_Grip_1HTC Grip and HTC One M9

 

Reklama