MWC: LG ukáže novou designovou koncepci smartphonů L-Style

Reklama

LG Electronics se na blížícím se mobilním kongresu v Barceloně chce pochlubit novou designovou identitou mobilních novinek pro rok 2012. Koncept L-Style má zahrnovat nadčasový design s precizními detaily pro odlišení se od konkurence.

LG Electronics to s mobilním designem umí, ať už mluvíme o povedených telefonech v minulosti, modelech Chocolate a Shine, nebo současné novince LG Prada 3.0, kterou jsme testovali. Design telefonů patří mezi hlavní faktory při výběru mobilu a tohle LG dobře ví. Smartphony strhávají pozornost hlavně funkcemi, ale s designovým proudem nazvaným L-Style se LG vrací hlavně k jejich vzhledu.

Pilíře designu v rytmu L-Style se týkají komfortního držení zařízení, tenkého vzhledu, co nejlepšího rozmístění kláves, kovových prvků. Na setkání v Barceloně se potkáme s modely Optimus L3 s 3,2″ displejem, který přijde do Evropy hned v březnu. V první polovině roku se ještě dočkáme telefonů Optimus L5 s 4″ displejem a Optimus L7 s 4,3″ displejem . Obě novinky se pochlubí Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich.

Reklama