MWC: LG vypustilo Optimus L3, L5, L7, Vu, 3D Max a 4X HD

Reklama

Dnešní den je na mobilní novinky opravdu bohatý. Po Samsungu a Huawei tu máme novinky od LG. O telefonech jsme již slyšeli, drží se designového rytmu L-Style a nechybí ani představení dalšího 3D telefonu Optimus 3D Max a čtyřjádrového Optimus 4X HD.

LG už před MWC oznámilo, že inovuje řadu Optimus, a to jak přepracováním loga do moderních křivek, tak pojetím spojení designu, ergonomie a funkcí do jednoho stylu s názvem L-Style. Kromě hranatých a kovových tvarů L-Style LG uvedlo do světa Optimus Vu, 3D Max a 4X HD.

Propagační video L-Style

LG Optimus Vu

Tablet křížený s mobilem se narodil pro CMDA sítě, nabídne LTE připojení. Displej je veliký 4,3″ s rozlišením 768 × 1 024 bodů s kapacitní technologií HD-IPS. Chod Androidu zajistí dvoujádrový procesor s taktem 1,5 GHz, pro fotky poslouží 8Mpx snímač. Hmotností 168 g moc radost neudělá, větší jsou i rozměry 140 × 90 × 8,5 mm.

LG Optimus L3

Tohle LG patří k základním modelům L-Style, má 3,2″ TFT displej s pouhým QVGA rozlišením. Platforma Androidu 2.3 nabídne osvědčené funkce, takže tu bude Wi-Fi, modul GPS, 3G sítě, HSDPA, podpora microSDHC karet. Výbavou tak míří do rukou méně náročným uživatelům, takže ti snad ocení 3Mpx fotoaparát. Výdrž pojistí baterie s kapacitou 1 500 mAh.

LG Optimus L5

Hranaté tvary L-Style se objeví i u středního modelu a také L7. Displej oproti L3 polepšil na úhlopříčku 4″ s rozlišením HVGA. Opět nechybí datová podpora a paměťovky včetně NFC. Tloušťka ukazuje skvělých 9,7 mm.

LG Optimus L7

Nejlépe vybavený Optimus L7 poskytne displej s velikostí 4,3″. Procesor s taktem 1 GHz doplňuje 512 MB RAM. Multimédia zastupuje 5Mpx fotoaparát s HD videem, nechybí GPS, Wi-Fi, 3G sítě s HSDPA a HSUPA. L7 se bude prodávat s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich.

LG Optimus 3D Max

Očekávaný nástupce LG Optimus 3D se v Jižní Koreji prodává pod názvem Cube, jinde jako Max. Více podrobností najdete v našem preview, tento telefon se bude líbit milovníkům 3D světa. Kromě 3D fotek a videí totiž nabídne 3D vnitřní menu a další speciální aplikace. Fotí se duálním 5Mpx fotoaparátem, na data zbrojí 3G podporou, potěší NFC.

LG Optimus 4X HD

Toto LG bylo představeno jako vlajková loď výrobce roku 2012. O čtyřjádrovém komunikátoru jsme psali, jen připomínám, že tenhle špičkový komunikátor pracuje na čipsetu NVidia a vše podstatné se odehrává na displeji s velikostí 4,7″ s rozlišením 1 280 × 720 bodů.

Reklama