MWC: Také ZTE má smartphone s čtyřjádrovým procesorem

Reklama

Kdo se chce udržet na technologické špičce mezi současnými mobily, musí mít alespoň jeden čtyřjádrový telefon. Do exkluzivního klubu vstupuje i ZTE se svým smartphonem Era. Zatím suverénně nejlepší mobil, jaký ZTE vyrobilo.

I když výrobce stále tají některé parametry telefonu, je jasné, že se jedná o jeden z nejlepších smartphonů současnosti. Když pomineme čtyřjádrový procesor NVidia Tegra 3, může se ZTE Era chlubit také tloušťkou vynikajících 7,8 mm. Kvalitně vypadá i 4,3“ displej s rozlišením 960 × 540 bodů. Tisková zpráva ZTE mluví ještě o pátém jádru telefonu, které se stará o citlivé čerpání kapacity baterie, její hodnotu už ale výrobce nesděluje. Ze specifikací víme už jen o interní paměti 8 GB a podpoře paměťových karet microSDHC. Už z obrázku jste možná poznali operační systém Android ve verzi 4.

Zbývající výbava je velice pravděpodobně podobná ostatním smartphonů, včetně rychlých dat, GPS, Wi-Fi, akcelerometru atd. Otázka zůstává jen nad kapacitou RAM a zbývajícími rozměry tohoto zajímavého telefonu. Do prodeje by se ZTE Era měl dostat v druhé polovině letošního roku.

Reklama