myPhone Hammer Active 2: vydrží víc než vy

Reklama

Kompaktní, lehký a hodně odolný, takový je nový myPhone s 5palcovým displejem s ochranným sklem Gorilla Glass 3, IP68 proti vodě a prachu a řádným pogumováním konstrukce. Je tohle telefon na zaloutkání hřebíků?

Značka mobilních telefonů myPhone má nový přírůstek do portfolia telefonů do nepohody, pro drsné zacházení a to slušné ceně. Hammer Active 2 stojí jen 3 490 Kč, je velký 152.5 x 75.8 x 14.8 mm a to při skvělé hmosnosti jen 112 g. Chytrý mobil s Androidem 8.1  podporuje dualSIM, menší 16 GB paměť lze rozšířit o microSD.  Hardware nepatří mezi nejsvižnější (např. jen 2 GB RAM a 4 jádra procesoru), pro běžné použití na volání a komunikaci by stačit určitě měl. S datovou podporou počítejte s Wi-Fi a 3G sítěmi, rychlé LTE nikoliv. Pro focení poslouží 8 Mpx fotoaaprát na zádech, jeho LED blesk pak může fungovat jako nouzová svítilna.

Hlavním benefitem telegonu je však odolnost IP68 proti vniknutí vody a prachu, určitě potěší značkové ochranné sklo na displeji – Gorilla Glass 3. A co víc, telefon má odolnosti proti mechanickým nárazům dle normy IK04. V extrémních podmínkách přijde vhod i baterie s kapacitou 5 000 mAh, z níž lze dokonce dobíjet i jiná zařízení (třeba sluchátka, handsfree). Sympatický telefon můžete mít v černé barvě, nebo zobrazené oranžovo-černé.

Reklama