Myth Defense: Light Forces – stanete se legendou? [hra]

Reklama

Tower defense her není nikdy dost a tahle opravdu stojí za to. K displejům vašich telefonů vás spolehlivě přiková propracovanou grafikou, zajímavými nápady a bohatými možnostmi vylepšení vašich obranných prvků.

MythDefenseLightforces_2MythDefenseLightforces_3MythDefenseLightforces_4MythDefenseLightforces_5

Myth Defense: Light Forces je na zdarma ke stažení ve free verzi, v níž si zahrajete pouze režim souboje. Když si hru koupíte, otevře se vám kampaň a další prvky hry. Hra je typu tower defense a tak se budete bránit mnoha vlnám nepřátelských stvoření, které jednoduše nesmíte pustit do cíle jejich putování mapou.

MythDefenseLightforces_7MythDefenseLightforces_8MythDefenseLightforces_9MythDefenseLightforces_11

K tomu vám poslouží více než 20 typů obranných věží, v začátcích startujete se třemi. Jak už to bývá, každý obranný prvek lze během hry vylepšit a přestavět na účinnější, to vás bude stát nějaké vydělané dukáty za zabité nepřátele. Dosah, sílu a rychlost střelby věží lze upravit tzv. runami, ty si v mezičase budete vyvíjet v alchymistické laboratoři.

MythDefenseLightforces_16MythDefenseLightforces_12MythDefenseLightforces_14MythDefenseLightforces_15

Během hraní je umožněna pauza, také lze zoomovat pro detailní upravení vaší obrany. Povedla se i zvuková stránka, hudbu jsem však raději vypnul. Pro zdatné hráče tu je možnost nastavení počtu vln nepřátel, také můžou hrát ve dvou profilech – těžším a lehčím. Struktura nepřátel je docela různorodá, kromě těch, co chodí po zemi, se setkáte s létajícími, utíkajícími apod. Pomocí věží jim musíte ideálně určitě nejdelší cestu po mapě, abyste měli čas je zlikvidovat. S narůstajícím počtem vln je hra rychlejší a obtížnější, takže si užijete i horké chvilky.

 

Reklama