Na český trh se vrací Emporia Telecom, výrobce seniorských mobilů

Reklama

Po krátké odmlce se na český trh v plné síle vrací mobilní telefony Emporia. První model se objeví již v únoru u T-Mobilu, další budou následovat u operátorů i ve volném prodeji. Odpůrci dotykových smartphonů, můžete začít slavit.

Ne každý vyžaduje od svého telefonu špičkové funkce a superjemný dotykový displej, zvláště s ohledem na to, že takový mobil je poměrně drahý a rychle se vybíjí. Zejména pro většinu seniorů jsou jednoduchost a nízká cena telefonu dokonce nutností. Z toho těží výrobci nejrůznějších seniorských přístrojů, v Česku například Aligator, v Rakousku zase Emporia.

Právě Emporia hodlá na českém trhu výrazněji zabodovat. Jmenovala proto nového manažera pro Českou republiku, kterým se stal Michael Rabenstein. Od března se pak na pultech obchodů objeví hned čtyři modely seniorských telefonů, další budou následovat. Kromě operátora T-Mobile, který již v březnu začne prodávat model TALKcomfort, by se Emporie měly objevit v elektro řetězcích.

Elegantní model ELEGANCEplus zaujme všechny, co sází na design.

CLICK nabízí také fotoaparát s dobře čitelným barevným displejem – vše zabaleno do podoby elegantního véčka.

SAFETYplus s pokročilými bezpečnostními funkcemi a praktickým doplňkem v podobě náramkových hodinek dodá pocit bezpečí v každé situaci.

Mobily Emporia cílí na starší zákazníky, jako věkovou hranici uvádí výrobce 50 let. V Česku takových lidí žije více než 3,8 milionu a s postupujícím stárnutím populace jich bude spíše přibývat. Zejména starší generace je mobilní technikou takřka nedotčena, proto jim Emporia chce pomoci sérií školení Jak na mobil a instruktážními videi.

Reklama