Na iPhone 5 se opět stojí fronty. Podívejte se!

Reklama

V Česku si musíme na iPhone 5 ještě týden počkat, v některých zemích už se ale prodává od dnešního rána. Internet tak zaplňují zprávy o tom, kolik dní kdo čekal ve frontě na nový iPhone, jak je která fronta dlouhá a co všechno v ní lze zažít. Co myslíte, můžeme čekat podobné šílenství i příští pátek v Praze, Brně či Ostravě?
Při zahájení prodeje každého iPhonu nás média zásobují fotkami dlouhých front a fanoušků vyrážejících zamčené dveře obchodů. V minulých letech se ukázalo, že část čekajících fanoušků jsou Applem placení herci. Z front před obchody si dělá legraci například Samsung (viz tento článek).

Čeští operátoři se snaží napodobit davové šílenství alespoň v malých českých poměrech. Vodafone proto zahájí prodej minutu po páteční půlnoci ve svých prodejnách v Praze (Václavské náměstí), Brně (Masarykova) a Ostravě (Nová Karolina). T-Mobile bude prodávat iPhone 5 od půlnoci ve své pražské prodejně (Národní třída). Více vizt tento článek.

Vzhledem k časovému posunu se evropské obchody otevřely dříve než americké. Podívejte se, jak vypadala fronta v Londýně dva dny před zahájením prodeje.

Připadá vám to málo? No dobře, takto vypadala londýnská fronta dnes v noci, jen pár hodin před otevřením obchodu.

Neméně dlouhá fronta nadšenců čekala na otevření Apple Storu i v Japonsku. Všimněte si ukázněně vynechaných mezer na přechodech nebo výjezdech z garáží.

A v New Yorku samozřejmě nemohou zůstat v délce fronty pozadu, i když tam mají obchody ještě zavřeno.

Reklama