Nabídka předplacených karet je rozmanitá jak u mobilních, tak i u virtuálních operátorů

Reklama

Předplacené karty jsou skvělou volbou pro všechny, kteří se nechtějí vázat. A nejen pro ně. Ocení je i senioři a rodiče pro své děti. Jaká je aktuální nabídka předplacených karet? Nabízí je jen mobilní operátoři nebo i ti virtuální?

usetreno_pr_3

Výhody a nevýhody předplacených karet

Především pro děti a seniory jsou předplacené karty vhodnou volbou. Na rozdíl od mobilních tarifů se neplatí měsíčně paušál. Stačí kartu jednou za čas dobít téměř jakoukoliv částkou. Ideální řešení pro ty, kteří za měsíc provolají sotva dvě či tři stovky. Navíc díky pravidelnému dobíjení je možné získat i řadu odměn a bonusů. S předplacenou kartou máte výdaje pod kontrolou. Nikdy neprovoláte více, než máte.

Avšak nejen výhod se u předplacených karet dočkáte. Mezi jejich velké negativum se řadí dražší ceny za mobilní služby. Stejně tak nevýhodou může být možnost volat jen s kreditem, o který můžete po určité době přijít.

Jaká je aktuální nabídka předplacených karet od mobilních operátorů?

Mobilní operátor O2 má ve svém portfoliu dvě nabídky předplacených karet. V rámci O2 NA!DLOUHO zákazníci volají za 5,90 Kč za minutu a u O2 NA!VÝBĚR za 4,90 Kč. Zaslání jedné SMS stojí 1,90 Kč a MMS 5,90 Kč.

T-mobile nabízí předplacenou kartu Twist našim+. Volání s kartou vyjde na 3,50 Kč za minutu, zaslání jedné SMS na 1,50 Kč a MMS na 4,90 Kč.

V neposlední řadě i mobilní operátor Vodafone svým zákazníkům nabízí volání od 2,07 Kč do 7,50 Kč v rámci jedné z pěti typů předplacených karet. Zaslání SMS stojí od 1,24 Kč do 2,40 Kč a MMS 4,50 Kč. Vybírat lze z:

  • Karta se vším všudy,
  • Karta do sítě/Vodafone divoká karta,
  • Karta do všech sítí/Vodafone karta bez limitu,
  • Karta na víkend/Vodafone karta na míru,
  • Karta pro partu.

Jaká je aktuální nabídka předplacených karet od virtuálních operátorů?

S předplacenou kartou Blesk mobil Tarif voláte za 2,50 Kč za minutu. Za jednu SMS si operátor účtuje 1,50 Kč a za MMS 5,00 Kč.

SAZKAmobil nabízí tři typy předplacenek.

  • První z nich je SAZKAmobil základní sazba Start, se kterou voláte za 2,00 Kč za minutu, zasíláte SMS za 1,50 Kč a MMS za 5,00 Kč.
  • S kartou SAZKAmobil Balíček 100+100 stačí měsíčně zaplatit 200 Kč a získáte 100 volných minut a 100 SMS. Po vyčerpání limitu platíte 1,00 Kč za provolanou minutu a 1 Kč za zaslanou SMS.
  • Ještě o něco výhodnější je SAZKAmobil Balíček 200+200, díky kterému získáte 200 volných minut a 200 SMS. Po vyčerpání limitu platíte 0,75 Kč za provolanou minutu a 0,75 Kč za zaslanou SMS. Poslání jedné MMS stojí v obou případech 5,00 Kč.

Tesco Mobile voláte s předplacenou kartou Tesco Mobile základní TARIF za 2,50 Kč za minutu. Za zaslání jedné SMS zaplatíte 1,50 Kč a za MMS 5,00 Kč.

RWE Mobil nabízí předplacenku RWE NABITO. Volání s kartou vyjde na 1,29 Kč za minutu do vlastní sítě a na 2,30 Kč za minutu do ostatních sítí. Za jednu SMS zaplatíte 1,29Kč a za MMS 5,00 Kč.

Reklama