Nabíječka Dexim Visible Smart Green: světelný tok energie

Reklama

Ani každodenní dobíjení telefonů a tabletů nemusí být nuda. Dexim připravil nabíječku s průhledným kabelem, který modrým světlem ukazuje stav dobíjení. Efektní show stojí za pozornost, máme video!

Nabíječka Dexim Visible Smart Green patří mezi příslušenství pro produkty Applu, které se odlišuje hlavně svítícím kabelem. Nabíječka dostala bílé plasty a pro větší skladnost jí lze sejmout vidlici do sítě. K nabíječce se připojuje USB kabel s konektorem Applu, kabel o praktické délce 80 cm se dá používat samostatně k připojení s počítačem. Dobíjecí proud zvládne iPody, iPhony a utáhne i tablety iPad.

Bílý kabel není v nečinnosti nijak zajímavý, pravá show však začne po připojení k nabíječce. Mezi dvojlinkou totiž Dexim přidal efektní část s elektroluminiscenční technologií. Kabel se tak rozsvítí po celé délce modrým světlem, během nabíjení se pak světelný tok „rozpohybuje“. Pro ilustraci se podívejte na obě videa.

Video výrobce Dexim

Nabíječka Dexim v akci v úplné tmě

Nutno podotknout, že na denním světle je tento efekt takřka neviditelný, takže dobíjení nutno provádět v přítmí nebo úplné tmě. Po dobití kabel zhasne a nabíječka čeká v pohotovostním režimu. S tím tedy souvisí označení Green v názvu výrobku, jako ekologicky šetrná.

Na nabíječce se mi kromě světelného efektu líbí bytelné zpracování, kabel je tužší a měl by odolat i méně šetrnému zacházení. Také provedení USB konektoru stojí za pozornost, tahle sestava by mohla vydržet i řadu let používání.

Parametry nabíječky Dexim

  • Rozměry nabíječky: 43 × 43 × 32 mm, odnímatelný konektor do sítě
  • Výstupní napětí: 5 V
  • Proud: 2,1 A
  • Délka kabelu: 80 cm
  • Konektor: Apple, USB připojení kabelu
Nabíječka Dexim Visible Smart Green lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama