Nabíječky Aligator Powerstrong: univerzální elektřina [test]

Reklama

Aligator má v nabídce novou řadu univerzálních a hlavně levných nabíječek pro použití v autě i domácnosti. Z 11 typů si vyberete určitě, my jsme několik otestovali. Samozřejmostí jsou výstupní proudy 1 nebo 2,1 A pro tablety.

Aligator Powerstrong obsahuje několik typů nabíječek v ceně od 199 Kč po 400 Kč. Nejdražší je univerzální sada s výstupem 1 A a sadou konektorů pro různých přístrojů, připojení myslí na 230 V síť i zapalovač automobilu. Pokud tedy potřebujete další nabíječku do práce nebo do auta, určitě si tady vyberete.

Do auta se hodí dalších 5 nabíječek, ke třem potřebujete USB kabel pro spojení s mobilem. Do autozapalovače tak vsunete Powerstrong s výstupem 2,1 nebo 1 A, jedna má duální USB konektor s 2,1 A. Nejmenší z nich pak připomíná váleček, který přesně zapadne do zástrčky zapalovače. Dvě autonabíječky kabely mají a to s koncovkami microUSB nebo Apple.

Kompletní nabídku nabíječek s cenami Aligator Powerstrong najdete v e-shopu na webu Adart.cz

O něco zajímavější jsou bílé „klasické“ nabíječky do zásuvky 230 V. Díky barvě je najdete ve změti kabelů, po zapojení do sítě jejich provoz ukazuje červená dioda. Líbí se mi asi 140 cm přívodní kabel, vyberete si z dvojice USB modelů s 2,1 a 1 A výstupem, druh dvojice nabízí koncovky Apple a microUSB.

Větší pozornost jsem zaměřil na nejbohatší balení Powerstrong univerzální sadu. Výstup 1 A se sice nehodí na tablety, ale pro mobily postačí určitě. V balení najdete transportní pouzdro, kam si dáte samonabíjecí kabel s možností připojení jednoho ze šesti konektorů. Toto „rodinné“ balení obstará připojení microUSB, Applu, starších Sony Ericssonů, Nokií, Samsungů, Motorol, Blackberry.

Reklama