Nahrávají si vás na infolinkách? Udělejte jim to taky!

Reklama

Každý kdo volal na infolinku, už se jistě setkal s hláškou o nahrávání hovorů v rámci zkvalitňování služeb. Proč ale neposkytnout stejný komfort i pracovníkům na infolinkách? Bojíte se, že váš problém nevyřeší, nebo nesplní slib? Nahrajte si je také.

Record My Call

Record My Call je freeware, nabízí ale spoustu zajímavých možností. Nevýhodou je pouze malý reklamní pruh na spodu displeje. Nahrávání hovorů začne automaticky po vytočení, jste o něm informování ikonou v horní liště. Přivítal bych o něco vyšší zvukovou kvalitu, ale i tak je dobře rozumět oběma hovořícím.

Nahrané záznamy si můžete přejmenovat, nebo si uložit mezi důležité informace. Máte také přehled o délce i datu pořízeného záznamu. Aplikace si mne ale získala jinými schopnostmi. Umí základní filtrování, vybrat si tedy můžete, zda nahrávat jen příchozí či odchozí hovory, navíc ze známých či neznámých čísel. Výborná je také možnost automatického smazání hovorů, které jsou např. kratší než 10 sekund nebo automatické mazání starých nahrávek.

Na freewarovou aplikaci toho nabízí Record My Call skutečně hodně a určitě stojí za vyzkoušení.

Odkaz na stažení

Call Recorder

Tato aplikace má rozhodně přehlednější interface než předchozí konkurent. Možnosti jsou ale o něco chudší. Je to jistě dáno i tím, že existuje také placená a funkčně bohatší varianta programu. I freeware vás ale některými vlastnostmi překvapí. Nahrávání funguje spolehlivě, dokonce si můžete vybrat ze kterého zdroje nahrávat. Vybírat se dá i kvalita a formát souboru či automatické mazání starých záznamů

Oproti Record My Call ale hodně chybí filtrování a další pokročilé možnosti. Potíž by také mohlo představovat, že pokud váš mobil nepodporuje formáty 3GPP nebo MPEG 4, nahraný hovor si v mobilu vůbec nepustíte. A to je určitě chyba.

Odkaz na stažení

Cena: freeware / 83 Kč

Auto Call Recorder

Také tato aplikace existuje ve freewarové i placené variantě. Ta už je ale docela drahá, takže před nákupem určitě vyzkoušejte i bezplatnou verzi. Nahrávání funguje spolehlivě, tentokrát i ve formátech, které rovnou přehrajete v mobilu. Při hovorech je dobré, když nemluvíte všichni současně, pak záznam dost ztrácí na přehlednosti.

Aplikace oproti předchozím dvěma nabízí možnost přidání podrobnějšího komentáře k hovoru nebo sdílení záznamu přes bluetooth, mail a zprávu. Její největší síla ale spočívá v podrobném nastavení filtrů pro kontakty. Můžete si přesně určit, které osoby se mají nahrávat, a kdy se záznam naopak nespustí.

Automatické mazání záznamů tentokrát řeší Auto Call Recorder při překročení určitého stanoveného počtu nahrávek.

Odkaz na stažení

Cena: freeware / 131 Kč

Všechny tři aplikace mají největší potíž s kvalitou nahrávaného hovoru. Je použitelný, ale určitě bychom si ho představovali lepší. Zmínit jsem ještě zapomněl, že nahrané záznamy bez potíží najdete v paměti telefonu, kde se vytvoří složky podle jména programu. Osobně bych asi nejvíce bral Record My Call. Má bohaté možnosti nastavení, umí filtry a ještě je zcela zdarma.

Reklama