Najděte nejrychlejší síť Vodafonu a vyhrajte 9x iPhone

Reklama

Vodafone je pyšný na svou nedávno oceněnou síť a rozhodl se rozdat devět iPhonů 8. Zapojit se mohou jak jeho vlastní zákazníci, tak zákazníci konkurenčních operátorů.

Jedná se vlastně o dvě nezávislé soutěže. Ta jednodušší, do které se mohou zapojit i zákazníci konkurence, probíhá na prodejnách. Stačí, když do 18. června navštívíte libovolnou prodejnu Vodafone, změříte na ní rychlost mobilního internetu a vyplníte krátký dotazník. Operátor poté vylosuje jednoho svého zákazníka a jednoho zákazníka konkurence, oba dostanou iPhone.

Druhá soutěž je určena jen zákazníkům a má celkem sedm kol od 12. do 18. června včetně. Každé kolo probíhá od 8.00 do 23.59 a můžete se zúčastnit opakovaně. Cílem je v aplikaci Můj Vodafone změřit rychlost sítě a výsledek nahrát na Facebook.

Vítězem daného kola se stane ten, kdo má nejrychlejší download. Pokud dojde ke shodě, porovnají se zákazníci i podle uploadu, a pokud ani to nerozhodne, zvítězí zkrátka ten, kdo screenshot nahrál na Facebook dříve. Každý den se takto rozdá jeden iPhone. Jedná se o iPhone 8 Red 64 GB.

 

Reklama