Nakupujete v Globusu? Nadiktujte si seznam ke koupi

Reklama

Obchodní řetězec Globus má pro své zákazníky už rok šikovnou aplikaci pro pohodlné nákupy. Sdílí seznamy ke koupi, umí skenovat zboží v obchodě a teď má pár dalších vylepšení.

Aplikace Můj Globus je zdarma pro Android a iOS, před rokem začala fungovat a hodí se třeba pro pohodlné sdílení seznamu ke koupi mezi členy rodiny. Navíc přes kameru mobilu se dá použít nakupování Scan&Go, kdy načtete kód a vidíte cenu a pak zaplatíte.

Aplikace se dále vylepšuje, seznam zboží ke koupi vytvoříte z vyhledávače, nemusíte si je pamatovat. Nebo si je rovnou naskenujete z regálu, případně je hlasově nadiktujete a pak třeba zasdílíte se všemi členy rodiny. V aplikaci se ukládá zákaznická karta a navíc se připomínají slevové kupony k uplatnění. „Poměr uživatelů aplikace Můj Globus je 64 % muži: 36 % ženy. V rámci jednotlivých funkcí se poměr však liší. Například využití Scan&Go v aplikaci je 80 % muži : 20 % ženy. Nákupní seznam ale využívají 51 % ženy : 49 % muži,“ říká Rita Gabrielová, vedoucí korporátní komunikace Globusu.

Reklama