Náramek Fitbit Charge 3 – s hliníkem a absolutní vodotěsností

Reklama

Fitbit představuje vlajkovou loď v jeho nabídce chytrých náramků. Potěšit může až týdenní výdrž na nabití, ochrané sklo Gorilla Glass 3 a ještě lépe čitelnější displej.

Fitbit Charge 3 dostal silikonový nebo kožený náramek, který se drží hliníkového těla hodinek. Tam se vyjímá dobře čitelný displej pod ochranou skla Gorilla Glass 3, dotykový displej nabízí kontrastní obraz a také stupně šedi. Konstrukce je 100% voděodolná, hodí se tak do nepohody i na plavání ve sladké i slané vodě. Kromě měření tepu náramek dostal senzor SpO2 pro odhad množství kyslíku v krvi, která může hlídat syndrom spánkové apnoe, kdy se špatně spí, bolí hlava apod.

Náramek nabízí monitoring 15 typů cvičení, umí vést a motivovat při pohybu apod. Samozřejmostí jsou notifikace z mobilu, předpověď počasí, budíky a další šikovné aplikace. Dokonce se vyrábí varianta s NFC čipem pro Fitbit platby. Náramek se páruje s Androidem a iOS, můžete jej nadělit třeba pod stormeček, v prodeji bude během října 2018 za doporučených 3 890 Kč.

Reklama