Narzo 30A: když hledáte výdrž za pár korun

Reklama

Koupit telefon do 3 000 Kč a nic neřešit. To má být trend zájemců o nejlevnější Realme v nabídce, které chce porazit konkurenci výdrží díky velké 6 000mAh baterii. Podaří se?

Narzo 30A je telefonem nové řady Realme Narzo a je určený pro generaci Z, která chce být hlavně ve spojení a zbytečně neutrácet. Telefon s cenou 2 890 Kč (Datart) je dostupný v modré a tmavé variantě, vždy s plasticky tvarovanými zády. Velký 6,5palcový displej zajistí pěkný rozhled, smíření musí přijít jen s HD rozlišením a 60Hz frekvencí obrazu.

Podle výrobce je u mobilu na prvním místě výdrž – 6 000mAh baterie se nabíjí zrychleně z přibalené 18W nabíječky, mobil má bez povšimnutí udržet přes 40 dní pohotovostního režimu. Potěší funkce powerbanky, kdy reverzně nabijete třeba sluchátka z mobilu. Výkon hardwaru není nijak oslnivý, ale s přihlédnutím k ceně má vyhovovat. 3 GB RAM a 32 GB paměti velí procesor osmijádrový procesor MediaTek Helio G85 s GPU Mali G-52, je tu podpora 256 GB microSD karet. Telefon bohužel nedostal NFC. Fotí se trojitým fotoaparátem s hlavním čipem 13 Mpx a AI, maximem je 1080p video a 60 snímků za sekundu. Na zádech najdeme kulatou čtečku otisků prstů.

Reklama