Nastavte si uvítací tón s Lukášem Pavláskem

Reklama

T-Mobile chce rozdmýchat trh s uvítacími tóny. Připravil proto akční slevu, řadu tónů namluvených oblíbeným hercem Lukášem Pavláskem a k tomu ještě navíc soutěž pro všechny, kteří dokáží uvítací tón namixovat sami.

Uvítací tóny jsou takový ten zvuk, který slyšíte, pokud volaný nezvedá telefon. V klasické podobě je tam vyzváněcí tón (tůů-tůů), můžete si ale klidně zvolit, aby lidí, kteří volají vám, slyšeli nějakou vtipnou hlášku nebo třeba úryvek vaší oblíbené skladby. Jen pak počítejte s tím, že je možná trochu naštvete, když hovor přijmete dříve, než si stihnou skladbu vyposlechnout do konce.

U T-Mobilu stojí obvykle výběr jednoho tónu 19,15 Kč, následně platíte každý měsíc 15,13 Kč. Nyní máte šanci vyzkoušet si tuto službu zdarma. Skladbu si jednoduše vyberete na webu T-Music.cz a buď si ji tam přímo objednáte nebo pošlete její kód v textové zprávě na číslo 4714. První volba tónu a první měsíc používání je aktuálně zdarma, poté dostanete varovnou SMS a budete se moci rozhodnout, zda chcete pokračovat.

Momentálně jsou v nabídce tóny namluvené protagonistou reklam Lukášem Pavláskem alias DJem Vítej. Na výše uvedeném webu si můžete zkusit namíchat skladbu vlastní, pokud ji zveřejníte na Facebooku T-Mobilu a získáte do konce června nejvíc lajků, vyhrajete sluchátka a tílko DJ Vítej.

djvitej

Ke stejnému účelu, ovšem bez soutěže, stojí i aplikace Uvítací tóny, která je zdarma k dispozici pro telefony s operačním systémem Android. Nově je taky možné, pokud voláte někomu, kdo má T-Mobile, a líbí se vám jeho uvítací tón, stisknout v průběhu jeho poslechu na svém telefonu hvězdičku. Daný tón bude okamžitě nastaven i vám.

Reklama