Návod: vyzkoušejte si čtení časopisů v tabletu zdarma

Reklama

Jedním z příjemných možností využití tabletu je čtení elektronických knih a časopisů. Pokud chcete vidět, jak takové čtení vypadá, a přitom si nechcete žádný časopis kupovat, nemusíte zoufat. Internetová trafika Publero nabízí možnost vyzkoušení zdarma.

Samozřejmě se jedná o ukázková čísla, která nejsou aktuální, a nenabízejí je všechny časopisy. Pro první odzkoušení digitálního čtení, a zjištění, jestli se opravdu obejdete bez vůně papírového vydání, to ale rozhodně postačí. Pokud budete chtít číst aktuální vydání, nebo se dostat k více časopisům, musíte se nejprve registrovat a případně dobít kredit.

Nejprve si ale musíte do tabletu nainstalovat příslušnou čtečku. Publero nyní nabízí odladěnou verzi pro iOS a betaverzi pro Android. Obě najdete zdarma v příslušném aplikačním obchodě, tedy App Storu pro Apple nebo Google Play pro Android. Přímý odkaz najdete na stránkách cs.publero.com v sekci Publero aplikace.

Publero_ctecka_1Publero_ctecka_2

Pro začátek máte ve čtečce k dispozici několik ukázkových čísel, konkrétně se jedná o časopisy T3, AutoMobil, Moderní byt, Look, Enigma, 21. století, Epocha, Top Class, Příroda, Velo, Fashion a Villa. Po spuštění aplikace Publero, kterou jste našli ve svém tabletu, můžete mezi obálkami těchto časopisů jednoduchým tažením prstů listovat.

Publero_ctecka_4Publero_ctecka_3

Až si vyberete, co chcete číst, klikněte na obálku a následně na tlačítko stáhnout. Vzhledem k možné velikosti digitálního časopisu doporučuji se stahováním vyčkat, až budete s tabletem připojeni k Wi-Fi. Pokud už je časopis stažen, můžete ho stejným způsobem smazat nebo otevřít pro čtení.

Publero_ctecka_5Publero_ctecka_7

Následně je ovládání velmi intuitivní. Táhnutím prsty po displeji obracíte jednotlivé stránky, přičemž směr tahu vašich prstů určí, zda budete listovat dopředu či dozadu. Naopak pokud položíte na displej dva prsty a roztáhnete je od sebe, příslušná část časopisu se zvětší, takže si budete moci do detailu prohlédnout zajímavý obrázek nebo text.

Publero_ctecka_6Publero_ctecka_8

Reklama

Návod: vyzkoušejte si čtení časopisů v tabletu zdarma

Reklama

Jedním z příjemných možností využití tabletu je čtení elektronických knih a časopisů. Pokud chcete vidět, jak takové čtení vypadá, a přitom si nechcete žádný časopis kupovat, nemusíte zoufat. Internetová trafika Publero nabízí možnost vyzkoušení zdarma. (Pokračování textu…)

Reklama