Nejbarevnější telefony

Reklama

Také vám připadá, že telefony představené v poslední době daleko více sází na zajímavé barevné provedení? Barvami září nové telefony Nokia Lumia, k barvě se dokonce uchýlilo i velmi konzervativní HTC. Líbí se vám barevné mobily? Podívejte si na ty nejbarevnější.

Nokia Lumia 710

Nokia Lumia 710 existuje hned v šesti barevných variantách a současně patří k nejlevnějším telefonům s operačním systémem Windows Phone. Oproti starším Windows Phone mobilům je už Lumia 710 plně lokalizovaná do češtiny, kromě zajímavých barevných provedení je velmi silnou stránkou také přítomnost bezplatné offline navigace. Tato Lumia má velmi příjemné rozměry s průměrně velkým displejem. Hlavním problémem by mohla být paměť pouze 8 GB. Jinak smartphone nabízí procesor 1,4 Ghz a HD video. Zákazníky by mohlo zaumout i provedení tlačítek pod displejem, které jsou protentokrát hardwarová. Pozor také na přítomnost microSIM. Smartphonu Nokia Lumia 710 jsme se věnovali také v recenzi.

Nokia Lumia 710 8GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Vodafone Smart II

Vodafone Smart II je velmi levným mobilem s operačním systémem Android. Oproti ostatním přístrojům má velkou výhodu v tom, že uživatel si může sám poskládat barevnou variantu, která se mu bude nejvíce líbit. Kryty i kraje mobilu jsou součástí balení, takže záleží jen na fantazii. Velké hardwarové výkony od mobilu raději nečekejte. Displej má jen 3,2“, procesor nedosahuje ani rychlosti 1 GHz. Také 3Mpx fotoaparát nebo VGA video už dnes patří do podprůměru, svým vzhledem ale Smart II rozhodně exceluje. O Vodafone Smart II si můžete přečíst v naší recenzi.

Nokia N8

Nokia N8 je rozhodně nejstarším telefonem v našem výběru. Výrobce už dávno nabízí modernější telefony, to nejlepší už za sebou má i operační systém Symbian. N8 ale pořád přitahuje pozornost. A není se co divit. Kolik mobilů v dnešní době nabídne 12 Mpx fotoaparát, kovové tělo nebo spoustu lákavých barevných variant? Pravda, telefon neosloví velikostí 3,5“ displeje, nebo rychlostí procesoru, ale pořád se jedná o zajímavou volbu. A smartphone stále má řadu spokojených zákazníků, kteří po výměně netouží.

Nokia N8 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sony Ericsson Xperia Ray

Také tento starší Android je mezi uživateli stále populární. Kromě líbivých a netradičních barev za to mohou i příjemné rozměry nebo velice kvalitní multimédia. Osmimegapixelové rozlišení, automatické ostření (autofokus), diodový blesk a možnost natáčet videa v rozlišení 1 280 × 720 bodů, to jsou základní charakteristiky fotoaparátu vestavěném v telefonu Sony Ericsson Xperia Ray. V ostatních ohledech se jedná o telefon s gigahertzovým procesorem podporou všemožných datových technologií a skvělým kapacitním dotykovým displejem. O Sony Ericssonu Xperia Ray byste měli uvažovat i v případě, kdy vám na kvalitě fotoaparátu zase tolik nezáleží, a chcete prostě skvěle vybavený mobil za dobrou cenu.

Sony Ericsson Xperia Ray lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia C3

Do vývěru jsme zařadili i jeden mobilní telefon bez operačního systému. Nokia C3 je velmi výjimečný telefon. Má sice QWERTY klávesnici, ale současně i systém Series 40. Symbian tentokrát zůstal stranou. Výbava telefonu je vzhledem k ceně překvapivě dobrá. Asi nejvíce vás upoutá přítomnost Wi-Fi, bez něj ale musíte spoléhat jen na EDGE. Spolehlivou práci odvede i displej s úhlopříčkou 2,4“ a rozlišením 240 × 320 bodů. Telefon má i paměťové karty, nechybí standardní audiokonektor. Ovládání je řešeno trochu nešťastně, počet funkčních tlačítek je až příliš vysoký (i když se hodí rychlý přístup do SMS a adresáře), klávesnice má tlačítka namačkaná vedle sebe.

NOKIA C3 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama