Nejlepší telefony LG

Reklama

Jste věrní jedné mobilní značce? V tom případě se vám bude líbit výběr telefonů, který jsme pro vás vymysleli. Nejdůležitějším kritériem bude příslušnost ke správnému výrobci, až na druhém místě zohledníme také cenu. Vybereme nejlepší mobil za čtyři tisíce, osm tisíc a bez cenového omezení. Pokračujeme s LG.

Přečtěte si také:

Historie společnosti LG

Přehled telefonů Optimus

Stylové telefony LG

LG Optimus L3

LG má v kategorii levných telefonů spoustu zástupců, většinou se ale jedná už starší přístroje. Model L3 je oproti tomu novinka, poprvé ho výrobce ukázal na veletrhu v Barceloně a rozhodně se designem odlišuje od předchozích přístrojů. Působí bezesporu elegantněji. Jedná se o velmi malý telefon, na výšku má pouze 103 mm a hmotnost je 110 g. To překvapí, protože mobil kombinuje plasty a kov. Pravděpodobně největší slabinou je displej, u kterého nevadí úhlopříčka 3,2“, ale určitě bychom ocenili vyšší rozlišení než jen 320 × 240 bodů. Nižší výbavu ještě podtrhuje pouze 3Mpx fotoaparát s VGA videem a slabší 800MHz procesorem. Bavíme se tu ale o mobilu, který nestojí ani 3 500 Kč. Vyzdvihnout naopak musíme 1 GB interní paměti, podporu rychlých dat i Wi-Fi a u takto malého mobilu určitě potěší i 1500 mAh baterie. Operačním systémem je ověřený Android 2.3.

LG P990 Optimus 2X lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

LG Optimus 2X

Tento mobil už je docela veterán, díky svým nadprůměrným parametrům ale stačí stále konkurovat i mnohem novějším mobilním telefonům. Cena přitom zůstává od začátku na velmi přijatelné úrovni. Dvoujádrový procesor zajišťuje rychlé reakce telefonu, uživatel má k dispozici také velkou interní paměť 8 GB. Na špičkové modely ztrácí toto LG kvůli menší paměti RAM a „pouze“ 4“ displeji s rozlišením 480 × 800 bodů. Pokud ale nehledáte opravdu nejmodernější telefony, toto LG poslouží více než dobře a velmi dobře obstojí i ve srovnání se stejně drahou konkurencí. Výhodná cena může ve skutečnosti být LG i trochu na obtíž, Optimus 2X díky ní zastiňuje taktéž velmi dobrý Optimus Black a obtížně se vedle něj bude prosazovat i nový Optimus L7. Recenzi telefonu najdete zde.

LG P990 Optimus 2X lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

LG Prada 3

Kategorii dražších mobilních telefonů LG příliš neobsazuje a tak je zde výběr docela jednoduchý. Model Prada 3 si ale ocenění určitě zaslouží. Navazuje na tradici stylových mobilů od tohoto výrobce, určitě vás osloví zajímavě přizpůsobené prostředí systému Android. Výborně je na tom telefon i svou hardwarovou výbavou, patří k tomu nejlepšímu od LG. Má dvoujádrový procesor, celý 1 GB operační paměti a 8Mpx fotoaparát i fullHD video. Mobil kombinuje sílu a eleganci i svými rozměry, tloušťka je pouhých 8,5 mm. Jedná se o skutečně velkou a tenkou placku, kterou zaujmete své okolí. Displej má úhlopříčku 4,3“, rozlišení je možná jediná slabší stránka, nabízí totiž jen 800 × 480 bodů. Telefon jsme měli k dispozici na recenzi, v ní si přečtěte více.

LG P940 Prada 3.0 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama