Nejlevnější WP smartphone Nokia Lumia 630 vstupuje na trh

Reklama

Nokia začne na českém trhu již brzy prodávat levný Windows Phone s označením Lumia 630. Ve verzi pro jednu SIM ho pořídíte za 3 990 Kč, dualSIM variantu pak za 4 190 Kč. Těšit se samozřejmě můžete na spoustu barevných variant.

Srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor SnapDragon s frekvencí 1,2 GHz. Doplňuje ho 512MB paměť RAM s 8GB uživatelským úložištěm, které ještě můžete rozšířit pomocí microSD karet. Displej má tentokrát úhlopříčku 4,5″ a samozřejmě i technologii ClearBlack, takže je skvěle čitelný na přímém slunci.

Nokia_Lumia_630_3Nokia_Lumia_630_1

Jako operační systém byl zvolen osvědčený a na hardware dokonale vyladěný Windows Phone 8.1. Nokia samozřejmě přidává celou řadu předinstalovaných aplikací, ať už se jedná o klienty sociálních sítí WhatsApp a Instagram, nebo kancelářský balík Office či mapové služby Here. Kromě dvou verzí Lumia 630 bude k dispozici také Lumia 635, která sice podporuje jen jednu SIM kartu, zato má ale LTE. Její cena bude stejná jako u dvousimkové verze bez LTE.

Nokia_Lumia_630_4 Nokia_Lumia_630_2

Nokia Lumia 630 dualSIM bude dostupná na volném trhu a také v prodejnách operátorů Telefónica O2 a T-Mobile od poloviny května. Nokia Lumia 630 pro jednu SIM bude ve stejném termínu dostupná na volném trhu a v prodejnách operátora Vodafone. Obě varianty budou k dispozici v široké škále barev zahrnující zářivě oranžovou, zářivě žlutou, zářivě zelenou, vílou a černou.

Nokia Lumia 630 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia Lumia 630 Dual lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama