Nejnovější iPad jde do prodeje. Seženete ho i v Electro World

Reklama

Tak zítra to vypukne. Ani to dlouho netrvalo a nový iPad se začíná prodávat i u nás. Budou fronty? Před obchody oficiálních zástupců značky Apple možná ano, pro nový iPad si ale můžete dojít i jinam. Bohaté zásoby slibuje třeba Electro World.

Všichni, kdo touží po novém iPadu, jsou jistě nachystaní na zítřejší desátou dopolední hodinu. Přesně v tom okamžiku vypukne prodej nejnovějšího tabletu od Apple na našem území. V této souvislosti vydal Electro World následující tiskovou zprávu.

Electro World, vítěz titulu Nejlepší prodejce elektro roku 2011 a největší prodejce iPadů ve střední Evropě, zahájí zítra v 10:00 prodej iPadu 3. Zákazníci, kteří mají obavy ohledně jeho dostupnosti, si tak mohou být jisti, že celý sortiment tohoto nového modelu bude v době zahájení prodeje k dostání ve všech prodejnách Electro Worldu.

iPad 3 bude k dostání v celé prodejní síti v České a Slovenské republice včetně internetových obchodů. Na každé prodejně bude vzorek pro živé vyzkoušení a široký výběr příslušenství. Electro World se bude nadále držet své cenové politiky, a proto nabídne opět nejnižší cenu na trhu.

Vzhledem k loňskému obrovskému zájmu o iPad 2, kdy byla první dodávka během několika hodin vyprodána, očekává Electro World letos poptávku ještě vyšší. Z tohoto důvodu bude pro zákazníky k dispozici možnost předprodeje iPadů a následné přednostní vyřízení. Electro World tak bude zákazníky sám kontaktovat, jakmile dorazí nové zboží.

O představení iPadu jsme psali zde. Na jeho cenu u Electro World se můžete podívat na stránkách prodejce.

Reklama