Nejoblíbenější telefony jednotlivých značek

Reklama

Preference uživatelů jsou různé, a proto jsme se tentokrát rozhodli zjistit, jaké telefony máte nejraději právě vy. Je zajímavé, jak se výběr oblíbeného mobilu liší mezi jednotlivými výrobci. Narazíte na špičkový model, velmi levný telefon i mobil starý několik let.

Podrobnější specifikace telefonů hledejte v našem katalogu.

Samsung Galaxy S III

Na aktuálním žebříčku uživatelského zájmu se nemůže nacházet žádný jiný mobil než Galaxy S III. Klíčový model Samsungu pro letošní rok nabízí ohromný hardwarový výkon, obrovský displej a řadu povedených vylepšení pro operační systém Android. Problém byste mohli mít především s jeho velikostí a prozatím také velmi vysokou cenou. Když ale žádáte to nejvybavenější, musíte si prostě připlatit.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nokia N8

Nokia N8 je rozhodně nejstarším telefonem v našem výběru. Výrobce už dávno nabízí modernější telefony, to nejlepší už za sebou má i operační systém Symbian. N8 ale pořád přitahuje pozornost. A není se co divit. Kolik mobilů v dnešní době nabídne 12 Mpx fotoaparát, kovové tělo nebo spoustu lákavých barevných variant? Pravda, telefon neosloví velikostí 3,5“ displeje, nebo rychlostí procesoru, ale pořád se jedná o zajímavou volbu.

Nokia N8 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sony Ericsson Xperia Ray

Sony Ericsson Xperia Ray patří jednoznačně k nejlíbivějším telefonům, které se aktuálně prodávají, a mezi uživateli je skutečně velmi populární. Jeho recenzi najdete zde. Stačí pouze doplnit, že vynikající rozměry jen doplňují skvělý design, mobil navíc seženete ve více barvách. Operačním systém je opět Android, nepříjemně zaskočit by vás mohl trochu menší displej s úhlopříčkou 3,3“. Výhodou je ovšem 8Mpx fotoaparát, velmi štíhlý design nebo gigahertzový procesor.

Sony Ericsson Xperia Ray lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

HTC Wildfire S

U HTC si uživatelé nejvíce oblíbili levný smartphone s Androidem. HTC Wildfire S je dobrou volbou pro všechny, kteří sázejí na klasiku. Mobil má slabší procesor 600 MHz, také displej o velikosti 3,2“ zrovna nenadchne. Na druhou stranu držíte v ruce velmi malý a lehký telefon, u 5Mpx fotoaparátu potěší automatické ostření, nechybí rychlá data, dostatečná operační paměť i GPS. Velkou recenzi si přečtěte zde.

HTC Wildfire S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPhone 4S 16 GB

Apple iPhone 4S je prozatím poslední verzí mimořádně oblíbeného smartphonu. Verze s 16GB pamětí je nejslabší, současně ale také nabízí nejvýhodnější cenu u dost drahých smartphonů Apple. Model 4S se chlubí skvělými multimediálními vlastnostmi a má dvoujádrový procesor. Tím hlavním je ale stejně obchod s aplikacemi, který dokáže vyřešit většinu problémů, které byste s telefonem mohli mít. Slabší stránkou je kromě vysoké ceny také specifický konektor a menší displej s úhlopříčkou pouhých 3,5“. Apple zde ale boduje skvělou čitelností a jemností displeje.

Apple iPhone 4S 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama