Nejstylovější tapety pro Windows Phone

Reklama

Windows Phone neumožňuje příliš velkou míru grafické personalizace, kromě barvy a podkladu menu si už můžete zvolit pouze obrázek zamknuté obrazovky. Pro tuto situaci se dá najít spousta stylových obrázků, které podtrhnou jednoduchost celého systému. Podívejte se na náš výběr.

První dva obrázky se budou líbit především všem majitelům telefonů Nokia Lumia. Jednoduchý kostičkový vzor perfektně ladí k pestrobarevným mobilům Lumia. Stahovat můžete zde  a zde.

 

Pro libovolný přístroj se systémem Windows Phone se hodí následující styl tapety. Sehnat se dá v různých barevných verzích, takže bude skvěle ladit s celou podobou menu vašeho telefonu. Odkaz na stažení je zde a zde. Kompletní balík obrázků najdete pod odkazem umístěným vpravo nahoře na stránce.

 

Následující dvě tapety jsou opravdu hodně jednoduché, myslíme si ale, že skvěle zapadnou do celé koncepce systému Windows Phone. První si můžete stáhnout na této adrese, druhý obrázek stahujte odsud.

 

Na závěr několik specialit. Tyhle tapety se nám zas tak nelíbí svým stylem, umí ale jednu úžasnou vychytávku. Jakmile je na displeji chytnete a začnete odemykat, tapety (nebo jejich část) se zprůhlední! Vypadá to opravdu úžasně, tohle zkrátka musíte vyzkoušet.

Velkou nabídku průhledných tapet objevíte na této adrese, tady a tady.

A jak tapetu v telefonu snadno nastavit? Obrázek si třeba pošlete e-mailem, pak na něj klepněte a v nastavení si zvolte použít jako tapetu. Obrázek si můžete také uložit do telefonu, v tomto případě už ale nebudou fungovat průhledné tapety. U ostatních obrázků ale můžete použít postup s uložením a následným použitím jako tapeta.

Reklama