Největší šílenosti v obchodu s aplikacemi!

Reklama

Přinášíme výběr aplikací, které byste si do mobilu nikdy nenainstalovali. Ať tento seznam slouží jako výstraha, jakými zbytečnostmi se jejich vývojáři zabývají. Nebo vám snad bělení zubů mobilem funguje?

Obětovali jsme svůj drahocenný čas a naplnili své Androidy aplikacemi, které se dají zkoušet na vlastní duševní bezpečí. Že si autoři opravdu dělají z uživatelů dobrý den, to je zřejmé skoro hned. Jen nám není jasné, proč bezcenné aplikace mají tak vysoká hodnocení několik hvězdiček!

Nahá Scanner

Tahle aplikace má fungovat pro prohlížení kamarádek bez oblečení. Pokud ji donutíte lehnout na zem, tak ji s mobilem „proskenujete“. Aplikace spolupracuje s gyroskopem, hlavu a nohy už skenovat nelze.

Náš komentář: Všechny kámošky mají stejné spodní prádlo!

Odkaz ke stažení

Vybělit zuby

Aplikace s pochybným názvem se snaží namluvit, že mobil vydává elektromagnetické signály, které jsou podobné těm požívaným k bělení zubů (princip bělení je možná úplně jiný). Po spuštění aplikace prý mobil vydává elektromagnetické signály, pak stačí mobil držet před zuby. 10 sekund ráno a večer a do měsíce máte hollywoodský bílý chrup, kdo to ověří?

Náš komentář: Autorům dát s rozběhem do zubů!

Odkaz ke stažení

Shake to Charge Battery

Autoři se nám snaží namluvit, že po spuštění aplikace stačí s mobilem zběsile třást a baterie se začne pomalu dobíjet. Přestože se na displeji ukazuje jakýsi indikátor třepání a dobíjení, mobil opravdu nelze třepáním

Naše hodnocení: Autorům posíláme fakturu za sádru na vytřepaném zápěstí!

Odkaz ke stažení

Ghost Radar

Nemusíte být krotitelé duchů, abyste věděli, že mobilem žádné duchy nenačapáte. Aplikace na jakémsi zeleném radaru ukazuje náhodně rozmístěné tečky (asi jako duchové), k tomu přidává 12 měnících se číselných kódů.

Náš komentář: Smysl vaší aplikace by neodhalil ani Fox Mulder!

Odkaz ke stažení

Smrt Detektor

Necítíte se dobře? Už hledáte tužku pro napsání závěti? Tak buďte v klidu, tato aplikace vám totiž řekne, že máte ještě pár let před sebou, nebo ne? Dotykem prstu vás aplikace zanalyzuje a dokonce řekne, na co umřete. Jak zábavné.

Náš komentář: Nechceme umřít v raketoplánu!

Odkaz ke stažení

Solární nabíječka baterií

Že ani nevíte, že váš mobil dobijete tím, že jej necháte ležet na slunci? Tato aplikace imituje solární dobíjení grafickými ukazateli, sluneční světlo má dokonce sílu 3,5 V! Aplikace spolupracuje se senzorem okolního světla. Tak dříve, než se vám mobil na slunci rozteče – pozor, opravdu to nefunguje.

Náš komentář: Místo slunce použijte lampičku!

Odkaz ke stažení

Policejní radar Scanner

Další zbytečností na Google Play je skener policejních stanic. Točící se radar občas ukáže nějakou tečku, patrně jde o policistu, co vám venku nasazuje botičku. Nic víc to neumí, žádnou vysílačku neodposlechnete, prostě odpad.

Náš komentář: Až se nám z toho radaru točí hlava.

Odkaz ke stažení

Těhotenství ultrazvuk

Jestli je vaše těhotná přítelkyně nebo manželka ve vhodné poloze, můžete ji skenovat mobilem. Přitom jí ukážete potomka uvnitř. Jelikož se nijak nehýbe, tak je asi v pořádku a pohodě…

Náš komentář: Ušetříte za 3D ultrazvuk!

Odkaz ke stažení

Reklama