Největší zklamání Mobile World Congress

Reklama

Sony Mobile

Jeden by očekával, že když se na trhu objeví „nový„ výrobce, udělá všechno proto, aby uživatele pořádně navnadil. Ne tak u Sony Mobile. Velký prostor na tiskové konferenci byl věnován telefonu, který už je docela dlouho oficiálně známý a pouze se dostává do prodeje. Tolik očekávanými novinkami byly jen dvě jeho jednodušší verze. Stejný design, jen méně funkcí. Snad se Sony Mobile teprve rozjíždí a brzo nám vyrazí dech nějakou hi-tech novinkou.

Samsung

Výrobce pro jistotu už dopředu oznámil, že se modelu Galaxy S III tentokrát nedočkáme. Na veletrhu ale neukázal ani nic jiného zvlášť zajímavého. Výjimku tvoří snad jen mobil s projektorem, ale to už tu bylo několikrát a žádné zvláštní pozdvižení to nevyvolalo. Snad si Samsung schovává nějaké pořádné překvapení do příštích měsíců, takhle to totiž vypadá, že světové mobilní dvojce trochu dochází dech.

LG L Style

Mluvit o zklamání v souvislosti s LG je možná trochu nespravedlivé, nabídka nových přístrojů je totiž skutečně zajímavá. Mít ve svém portfoliu čtyřjádrový mobil i nový 3D telefon, tím se nemůže pochlubit každý. Kritika míří spíše na nový design s názvem L-Style. Ten už před Mobile World Congress sliboval být něčím speciálním. Nic zvláštního se ovšem rozhodně nekoná. S trochou nadsázky se dá říct, že před sebou máme jen další hromadu černých placek s velkým displejem. Jistě, tak to mají i ostatní výrobci, ale aspoň se nechlubí, že je na tomto designu něco speciálního.

Reklama