Nestihli jste změnit Tarify na míru? V pondělí už to nepůjde!

Reklama

Pokud používáte u Vodafonu Tarify na míru, od pondělí už je sami snadno nezměníte. Pro každou aktivaci nových balíčků budete muset volat linku operátora.

Vodafone před nedávnem představil Férové tarify se sekundovou tarifikací, volnými SMS a nedílnými daty. Podrobnější představení naleznete v tomto článku, analýzu s komentářem pak například zde. V souvislosti s tím vyřazuje z nabídky starší Tarify na míru, které se vyznačovaly především tím, že si je můžete sami konfigurovat podle svých představ a aktuálních potřeb.

Tak to hned v pondělí skončí. Starší tarify už nebude možno nově aktivovat. Pokud je už používáte, Vodafone vám je samozřejmě nesebere. Budete je moci používat i nadále, jen už nebudete mít takovou volnost. Zatímco v současné době je stále ještě možno měnit konfiguraci tarifu například prostřednictvím Internetové samoobsluhy, nově budete muset s každou žádostí o změnu volat na infolinku.

Kromě toho, že je takové obvolávání operátorů nepříjemné a sám Vodafone několikrát v minulosti tvrdil, že chce umožnit zákazníkům co nejvíc věcí vyřídit bez zásahu infolinky, budete se muset s nejvyšší pravděpodobností připravit na reklamní masáž a mírný, leč jasně rozpoznatelný, tlak na přechod na Férové tarify.

Teoreticky by bylo možné měnit nastavení tarifů až do nedělní půlnoci, Vodafone ale již dříve avizoval víkendovou odstávku Internetové Samoobsluhy. Jakmile se (nejspíše v pondělí) rozjede, bude obsahovat nové tarify.

Reklama