Netatmo chytré hlavice na topení můžete ovládat hlasem

Reklama

S příchodem zimy začínáte být nervózní z  toho, kolik zase protopíte? Zkuste topit chytře s hlavicemi a termostatem Netatmo, ovládat jej lze z mobilu nebo třeba pokyny hlasem.

Netatmo nabízí řešení chytrých doplňků pro regulaci vytápění ve vaší nemovitosti. Chytrý termostat s e-ink displejem a podsvícením poslouží všem, kteří topí zemním plynem, elektřinou, pevnými palivy nebo tepelnými čerpadly. Termostat umí nastavit osobní plány pobytu v místnostech tak, aby tam bylo příjemně teplo nebo naopak nepromrzla. Funkce termostatu lze řídit z mobilu, pokud máte doma chytrý reproduktor Amazonu nebo Googlu, tak třeba i povely hlasem.

Pro obyvatele paneláků se vzdálenou kotelnou pak Netatmo má Inteligentní termostatické hlavice Netatmo – balíček pro dálkové vytápění. Hlavice umí regulovat teplotu na jednotlivých topeních podle nastavení životního stylu obyvatel (třeba teplo pro koupání večer apod.).

Na kolik Netatmo regulace vyjde? Inteligentní Netatmo termostat stojí 5 000 Kč, Přídavná inteligentní termostatická hlavice je za 2 000 Kč. Inteligentní termostatické hlavice – balíček pro dálkové vytápění lze zakoupit za 5499,99 Kč. Nabídku Neatmo najdete kompletně na Alza.cz.

Reklama