Netatmo vám otevře dveře od bytu

Reklama

Netatmo představil pohodné řešení odemykání dveří s využitím NFC klíčů nebo mobilu. Při zabouchnutí klíčů už není třeba volat zámečníka.

Netatmo inteligentní zámek je novinkou letošního veletrhu CES v Las Vegas. Společnost Netatmo se věnuje domácím elektronickým pomocníkům, mezi které patří chytré kamery, senzory a meteostanice, nyní se vrhá do zabezpečení domácnosti hned u vstupních dveří. Zámek se dodává s několika klíči s čipy NFC, pokud byste je nechtěli nosit, můžete k odemknutí použít mobil. Samozřejmostí je sjednocení klíčů na více zámků, takže si odemknete jedním NFC klíčem garáž, branku i dveře domu…

Majitelé nemovitosti mohou pohodlně na dálku zpřístupnit byt nebo dům, aniž by museli fyzicky předávat klíče. Netatmo zámek se tak bude hodit hostitelům Airbnb, při doručování potravin za první dveře domů apod. Výhodou je možnost otevření bytu, i když někdo doma zabouchne klíče, stačí vytáhnout mobilní aplikaci. Pro instalaci stačí vyměnit stávající vložku za Netatmo, napájení obstarává baterie s výdrží 2 roky, případně lze zámek napájet microUSB konektorem.

Reklama